SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po zastrzyku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282
Wino jest raczej ok bo pare osob juz wbijalo i bylo ok,po prostu zle sie przyjelo.Zdarza sie ,ale w posladek juz za ch** nie wbije tego Oo.

Bigger-Stronger-Faster : pierw obejrz ,pozniej gadaj glupoty -.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Norma. Jaką igłą bijesz? Ja na początku wbijałem 0,6 30mm i też miałem dość długo "gule" w miejscu iniekcji(jakby mi ktoś piłeczkę ping-pongową pod skórę wsadził) i temperatura była odczuwalnie wyższa w tym miejscu. Przełamałem się i zmieniłem na 0.8 40mm i było dużo lepiej, tzn dalej bolało ale krócej bo ok 2-3 dni (czyli schodziło przed kolejną iniekcją w ten sam poślad) ale nie było już takiej dużej guli i nie ma temperatury w tym miejscu.

Wbiłem dla odmiany w udziec, i przez 4 dni nie mogłem chodzić, nie mówiąc już o ćwiczeniach nóg które musiałem odpuścić. Od tego czasu tylko poślad.

Dzisiaj mam ostatni - 28 szot, szczerze powiedziawszy to ostatnie strzały wchodza dużo lepiej, nawet mnie dupa nie boli, chyba się przyzwyczaiła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczel a nie da sie takiej sytuacji odratowac okladami ze spirytusu? + aspirynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
możesz probować, aspiryna jest dobra na stany zapalne, jednak tak ja napisał micz, 2 dni i jak nie będzie poprawy to do lekarza po antybiotyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282
uzywalem 7 a potem 8semek igieł,aspiryne i czosnek jem od jakiegos czasu + smaruje maściami .Dzis skocze do doktorka .Pewnie znowu uslysze " ojoj ale steryd nie wolno brać" ;).Weex ja wbilem w udo i po 3 dniach nie czuc juz nic,moze w zle miejsce ci weszlo ;O

Bigger-Stronger-Faster : pierw obejrz ,pozniej gadaj glupoty -.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282
Dobra pozostaje pytanie: czy moge pozostac na cyklu jednoczesnie biorac antybiotyki?
dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Bigger-Stronger-Faster : pierw obejrz ,pozniej gadaj glupoty -.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
ja bym na twoim miejscu juz odpuscil i sie wyleczyl konkretnie

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leoiej na dupie jak sie takie cos zrobilo niz by mialo byc na nodze czy barku...

Ogolnie unikalbym win UG. Moze jedynie genesis. Ale to w ostatecznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Jeżeli w udo po 3 dniach nie czułeś już nic to chyba nie jest tak źle z tym winem tylko tamten szot w poślad się źle przyjął. Ja bym wbijał zmieniając miejsca inj, a co do twardej guli to na tym forum wyczytałem, żeby robić ciepłe okłady i masować. Ja codziennie przez parę minut pod prysznicem rozgrzewałem wodą to miejsce jednocześnie masując, woda gorąca ale żeby nie parzyło. Wydaje mi się że pomagało, albo to placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282
Bylem dzis u lekarza internisty,od razu wezwal karetke zeby do chirurga mnie zawiezli... na szczescie nie ma ropniaka ale to nie znaczy ze go nie bedzie.Jakby ktos kiedys byl w podobnej sytuacji to niech od razu do lekarza smiga,bo wycinanie ropniaka w***** boli...

Bigger-Stronger-Faster : pierw obejrz ,pozniej gadaj glupoty -.-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duzy problem, deca bez hcg?

Następny temat

Cykl na mecie i efekty...

WHEY premium