SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
Dziś od rana na wf mocno zderzyłam się z koleżanką i uderzyłam się w nos. Od razu zeszłam z boiska z bolącym nosem. Po następnej lekcji nos przestał mnie już boleć, ale zaczęła głowa i tak boli do teraz. Zastanawiam się czy jechać do lekarza czy może ból sam przejdzie za jakiś czas... ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Do teraz boli, to znaczy do kiedy? Jeżeli będzie bolała cały dzień po uderzeniu, będziesz miała kłopoty ze snem, równowagą - koniecznie do lekarza.

Jak przejdzie - to super :)

Chętnie pomogę radą, jeżeli tylko będę miał dostatecznie dużo wiedzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
do teraz czyli do 15:30. Po dodaniu posta zdrzemnęłam się i nie miałam problemów ze snem. Teraz boli trochę mniej, więc może do jutra mi przejdzie.

dzieki ; d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
no mam nadzieję, ale się obserwuj - ważna sprawa to wzrok, zaburzenia równowagi, chwijność, nudności itp czego jeszcze nigdy nie miałaś. Jeżeli cóś się pojawi - do lekarza nigdy nie zaszkodzi iść. Jeżeli nie - pozdrawiam i powodzenia na kolejnych wf ;)

Chętnie pomogę radą, jeżeli tylko będę miał dostatecznie dużo wiedzy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwichnięty bark, a nie boli?

Następny temat

atak przewlekłego chronicznego zmęczenia i bólu głowy od 4 tygodni, pomocy!!!

WHEY premium