SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barku i drętwienie ręki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Od kilku lat mam problemy z barkiem. Wydaje mi się że jest w niewłaściwej pozycji, jakby wysunięty do przodu jednak nigdy mi to nie przeszkadzało. Jakiś czas temu zaczął mnie boleć. Wydaje mi się jakiś luźny i jakby był w niewłaściwym miejscu. Odruchowo kręce nim i poprawiam ale nic nie pomaga. Boli gdy go chociaż trochę używam, np gdy idę, piszę, jem itd. Przy większej aktywności zwłaszcza przy rzutach jest coraz gorzej a czasami się zdarza nawet że ręka na chwilę zdrętwieje ale w dłoni. Jest to prawy bark. Gdy pytam kogoś czy patrząc na niego jest coś nie tak to z tyłu wygląda ok a z przodu wydaje mi się że prawa strona klatki piersiowej jest mniej wypukła. Co to może być i czym spowodowane? Czy są jakieś ćwiczenia które mogą mi pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Cze. Niestabilność przednia, lub/i zespół ciasnoty podbarkowej. Musisz iść do specjalisty i zrobić badania w celu dokładnego określenia problemu.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
a czy da się to jakoś ćwiczeniami naprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 855
A zrobisz zdjęcie? Porównał bym ze sobą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból przedramienia i nadgarstka

Następny temat

Temperatura ciała u osób trenujących

WHEY premium