SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Nadgrstka - Kontuzja a trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1084
Witam serdecznie wszystkich członków forum sfd.pl.Na samym początku pragnę wyjaśnić iż mimo podobnych tematów jak ten jest w brud , to nie mam czasu ... Chęci tego wszystkiego czytać.Zależy mi na ,,porządnej i w miarę fachowej odpowiedzi'' to też proszę nie wypisywać mi np.: Czemu piszesz takie głupoty , Pewnie che wrzucać Tematy tylko dla ,,liczby i ,,rozpoznania na forum'' ''

Boli mnie nadgarstek (nie mogę go w pełni wykorzystywać , jaśniej: Zginam go w górę i dół (co sprawia naprawdę wielki ból , nie umożliwia to zgięcia lewej dłoni tak jak prawej) Próbowałem podnieś ten sam ciężar na płaskiej co w zwykłych seriach , niestety nie dałem rady zrobić poprawnego , jednego powtórzenia .Ból się nasila , pierwsze objawy zaczynały mi doskwierać w sobotę rano.

Ćwiczę jako początkujący, przerabiam 6-ejść etapów.W pierwszym (który przerabiam ) Etapie ćwiczę:
Martwy ciąg 4s x 12 pow.
Wyciskanie na ławce poziomej płasko 5s x 12 pow.
Przysiady z sztangą na barkach 4s x 12 pow

Co robić aby kontuzja szybko minęła ?
Czy można ćwiczyć z nią ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19673 Napisanych postów 67313 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560668
Nie można, przecież sam o tym piszesz...

Warto aby specjalista obejrzał i coś poradził.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1264
Mi pomogła opaska usztywniająca na nadgarstek (15zł), przeszło po 2 tygodniach noszenia. Też nie mogłem ćwiczyć, ale nie była to jakaś wielka kontuzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1084
No z tego co wiem to też mogłem zainwestować w porządne rękawice :) ale było minęło .Jet jeszcze jakiś ,,naturalny sposób'' na choćby rozluźnienie nadgarstka , k***aa napiepsza mnie coraz bardziej (tylko jak mocniej nim ruszę , bo gdy dłoń jest luźna to nie przeszkadza) :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artroskiopia-uszkodzenie calkowite ACL

Następny temat

Złamanie kośći łudeczkowatej nadgarstka

nutlove nowy