SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Kłucie w Mostku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Przeskakiwanie i strzelanie w mostku czułem wielokrotnie np. przy kichaniu.Kiedy mówiłem lekarzom o przeskakiwaniu to wszyscy mi mówili, że mostek jest tak zbudowany, że nie ma tam co przeskakiwać.Jak dowiecie się czegoś ciekawego w tym temacie to piszcie. Kiedyś myślałem że mój przypadek jest odosobniony ale widzę, że nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Ale to jest identyczne jak sie cos w samochodzie ***ie, kwa :[ cos chrupie, jade do mechanika, pokazuje mu tłumacze opisuje. No a on czy też inni mechanicy za cholere nie moga dojsc do tego co to jest, snują jakies teorie, czesto nawet naprawia sie cos innego w ramach pomyłki. Cos jest ale *** wie gdzie i przez co spowodowane :/ masakra.

Ps: jeszcze sie nie przeswietlilem, ale juz za nieługo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
Jest już ktoś po rtg ? Jakieś wyniki ?
Może i ja zrobie to rtg w końcu może czegoś ciekawego się dowiem. Jak sądzicie czy rtg klatki piersiowej będzie się różniło od rtg mostka ? Jaki jest koszt prześwietlenia u prwyaciarza :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Koszt prześwietlenia to około 20-30 zł. Prześwietlenie mostka różni się od prześwietlenia klatki.Jest robione z innego profilu.Na twoim miejscu zrobiłbym też prześwietlenie klatki bo jeżli jest coś z żebrami to przy prześwietleniu mostka nie będzie tego widać.Prześwietlenie jest mało dokładnym badaniem jeżeli chodzi o mostek.Tak jak pisałem wcześniej u mnie na rtg mostka wszystko ok a na tomografie już nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
A co Ci wyszło na tomografie bo chyba nie opisywałeś nic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
wynik tomografu:
W górnej części trzonu mostka na wysokości przyczepu drugich żeber drobne ognisko rozrzedzenia struktury kostnej wlk. ok. 8x6mm ze sklerotycznymi brzegami, bez cech wzmocnienia kontrastowego-zmiany pourazowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
A z polskiego na nasze, jakby to przetłumaczyć ? Byłeś na konsultacji lekarskiej ? Jakie w związku z tym można podjąc kroki aby to wyleczyć ?
Jaka cena tomografu ?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Z polskiego na nasze sprawa wygląda tak że musiałem kiedyś oberwać w ten mostek (9 lat karate itp). Byłem z tym u 11 lekarzy.Nic się z tym nie da zrobić ale nie wiem czy ból jest od tego , bo to jest z lewej strony a mnie bardziej boli z prawej.Za pierwszy tomograf płaciłem 550zł 3 kolejne miałem robione za darmo.Gdybym 3 lata nie trenował z bólem to może teraz bym był zdrowy.Niech to będzie dla was przestrogą.Panowie idźcie do lekarza,nie chcę was straszyć ale u mnie pierwszym podejrzeniem był rak kości, dlatego miałem tyle tomografów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
No kurde nie mów że nie można tego przynajmniej zaleczyć żeby nie stwarzało bólu ? Jakaś fizjoterapia, specjalne ćwiczenia ?
Będe starał się też zrobić jakieś badania ale najciężej jest się zebrać. Mi ten mostek towarzyszy już ze 3 lata więc chyba rak by szybciej zjadł. Aczkolwiek też dużo czytałem że często w bólach mostka się podejrzewa raka kości.
A orientujesz się bardziej opisowo o co chodzi z tym rozrzedzeniem, i sklerotycznymi brzegami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Jak się maksymalnie oszczędzam to z mostkiem można wytrzymać.Mój problem polega na tym, że dokucza mi też ból w żebrach.Przy skrętach mam wrażenie jakby mi żebro o coś haczyło.Kiedyś w to miejsce porządnie oberwałem i miałem złamane żebro.Usg miałem w tym miejscu 4 razy i wszystko ok.Co do rozrzedzenia kości to ortopeda powiedział, że mam dziurę w kości, a o co chodzi z tymi sklerotycznymi brzegami to nie mam pojęcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany obojczyk

Następny temat

Dziwne uczucie w żołądku...

WHEY premium