SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Kłucie w Mostku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
Na wyniku rtg odnośnie odcinka szyjnego wyszło mi:
"Zaznaczona kifoza dolnego odcinka kręgosłupa szyjnego."
Natomiast odcinek piersiowy: "Nieznaczne esowate skrzywienie kręgosłupa piersiowego z rotacją kręgów".
Byłem z tym u neurologa, który skierował mnie do ortopedy, a w międzyczasie zalecił wizyte u fizjoterapeuty na ultradźwięki itp.
Co możecie doradzić w tyn przypadku ?

Zmieniony przez - Mariusz87 w dniu 2008-02-23 07:33:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Też mam niewielkie skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym i dodatkowo spłyconą kifozę. Chodziłem na fizykoterapię i na masaże ale wiele mi to nie pomogło.Żeby coś leczyć trzeba poznać przyczynę a niestety mój neurolog nie widzi podstaw do rezonansu pomimo tego, że boli mnie przeszło 5 lat i właściwie nic nie pomaga. Życzę ci abyś miał więcej szczęścia ode mnie w wyborze lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
I jak panowie mostki? Mariusz zacząłem się podciągać na drążku tak jak mi radziłeś i jest lekka poprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
witam,
czy ktoś jeszcze odwiedza ten temat?? ciekawa jestem jak teraz czuje się Mariusz. Mam identyczne objawy. Byłabym wdzięczna za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
witam,mam podobny problem co wy,mam 17 lat i tez strasznie kuje mnie w klatce piersiowej, i to dość często prawie codziennie nie mg przez to zasnąć ani ni, najczęściej łapie mnie na noc. w dzień staram się to ignorować, ale wieczorem to jest coś strasznego, boję się bardzo ze coś mi się stanie, ale może to być związane z tym ze mam skrzywiony odcinek szyjny kręgosłupa i wcześniej bolała mnie często głowa, lekarz mi jakieś tabletki przypisał ale mi nie pomagają ;< proszę o pomoc ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany obojczyk

Następny temat

Dziwne uczucie w żołądku...

WHEY premium