SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne uczucie w żołądku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 853
Czesc mam taki, zdawało by sie, błachy problem ktory jednak nie daje mi spokoju, bowiem od jakiegoś czasu (ponad tydzien?) momentami czuje pod lewymi żebrami na dole, (napewno to jest zoładek) jakieś (krótkotrwałe, kilkusekundowe) nito drgania, nito malutkie skurcze, jakies wibrowanie.. sam nie wiem jak to opisać, nie jest to bolesne ale niepokoi mnie to. poprostu czuje tak jakbym tam miał tak w srodku cos brzeczocego... sam nie wiem jak opsiac to dziwne uczucie.. (na pewno to nie jest brzęczenie z głodu) :/
Czy ktos z Was mial cos takiego, i czy moglby ktos sie wypowiedzieć co to może być? juz sie powaznie niepokoje.. :(
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 240
też takie cos miewam, odkąd zacząłem więcej jeść - tak mi się wydaje. Jakieś wzdęcia, czy przemieszczanie zawartości jelit :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 853
ja jem raczej tyle samo co zawsze..
i to jest raczej żoładek niż jelita,
oraz wydaje mi się że gdyby to było spowodowane jedzeniem to by mnie tak nie męczyło,
zdarza mi sie to niezależnie czy jestem przd czy po posiłku. np dziś rano przed posiłkiem jak jeszcze leżałem znow to miałem (trwało kilka minut :/ )
a teraz wlasnie zaczalem odczuwać kłucie..

Zmieniony przez - blackjack w dniu 2006-04-26 15:44:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 121
nerwica
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból Kłucie w Mostku

Następny temat

Bardzo powazne pytanie !!

WHEY premium