SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bójka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
p******nij sobie przed walka z 2 sety wódy i dzieki temu sie wyluzujesz, albo jeszcze lepiej zamiast sie bic jak idiota to napij sie z przeciwnikiem, bedzie zgoda i po wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jeszcze żeby miał 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
No tak nie maja 18 lat to niech do lodziarni go zaprosi i przy lodach chlopaki sie pogodza.

Zmieniony przez - MikeCzajson w dniu 2012-07-11 21:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie były zwykłe wyzwiska, obrażał mnie, dziewczynę. Poza tym gościu nie ma za grosz honoru - chciał mnie napaść ze swoimi kolegami i uważa, że to jest 'fair' i fajne. Rozum mi podpowiada żebym go zlał ciepłym moczem, ale moje 'ego' mówi mi, że jednak muszę to zrobić żeby dał już spokój, bardziej chodzi o moją dziewczynę niż o mnie.

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-07-11 21:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
Na kiedy sie umowiliscie na ta walke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to jest istotne? Jeśli mam odpowiedzieć to na sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
No istotne jak by bylo wiecej czasu to mogl bys sie jeszcze mentalnie podbudowac.Musisz jutro delikatnie potrenowac,walka z cieniem,jak masz z kim to tarcze,lekki sparing nawet bez rekawic,pocwiczyc jakies chwyty za glowe lub ubranie.W piatek odpoczynek od treningu, dobry dlugi sen i w sobote wstajesz i idziesz nap******ic kolesiowi i tyle w temacie.Jestes chyba facet masz jaja i musisz pokazac frajerowi kto tu rzadi, tutaj na SFD to sami twardziele sa jak przegrasz to wyrzuca cie z forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
co znaczy że Twoja dziewczyna ma tego dosyć?Co ona w ogóle na do tego?
Za dużo się nad tym rozwodzisz...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
QUEBLO
co znaczy że Twoja dziewczyna ma tego dosyć?Co ona w ogóle na do tego?
Za dużo się nad tym rozwodzisz...



Po prostu ten gościu w 'dziwny' sposób próbował ją poderwać, a ona twierdzi, że ją nęka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
laska robi Ci specjalnei sceny zazdrosci a Ty jak ten frajer bronisz jej "godnosci"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod sztuki walki

Następny temat

Miguel Angel Garcia Matt Remillard 2011-03-26

WHEY premium