SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aspiryna...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Zawsze kupuje polskie produkty, więc podjadam polocard. Co jakiś czas robię badania na cyklu i powiedziałem o polocardzie mojej lekarce. Ta stwierdziła że ilość płytek mam w porządku i nie potrzebuje tego używać. Nie wiem właściwie o co chodziło. Polocard biorę nadal, i brać będę. Dla mnie ów ziółko to dla mnie nowość, a choroby układu krążenia są tak poważną sprawą że wole nie robić za królika doświadczalnego:P
PS- I tak go z siebie robię za sprawą PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ta sama substancja zawierająca kwas acetylosalicylowy, ale duże różnice, dawka i w acardzie/polcardzie jest tylko 75mg, w mokej chorobie jelit dobrze ją toleruje je uwalniana w jelitach.
Polopiryna czy aspiryna to 500mg i jest uwalniana w żołądku, szereg jest badań że podrażnia mocno żołądek.
Jednak to co Alex proponuje , kosztuje grosze warto spróbować , można porównać z acardem , nie zaszkodzi i jest alternatywą.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
muszę poczytać więcej o tym co Alex napsisał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Zawsze można wrzucić dodatkowo bo raczej przeciwwskazań nie ma.
Pytanie tylko czy były jakieś niezależne badania przeprowadzane nad skutecznoscia bo jezeli to tylko medycyna ludowa to raczej cienko to widze. Kiedys interesowalem sie mocno ziolami i futrowalem sporo, zauwazylem ze miedzy ziolami jest pewna zaleznosc - organizm szybko przestaje na nie reagowac.
Jezeli stosujemy acard profilaktycznie to czemu nie, jezeli jest juz problem to lepiej sie zastanowic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3792 Napisanych postów 18467 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205644
Jako ze jestem w grupie podwyższonego ryzyka zawalu (tata,wujek,ciocia) zacząłem się dogłębniej intersowac miazdzyca i jej zapobieganiem.
Co do salicortexu to wiadomo ze zawiera salicyne,ktora rozrzedza krew a na takim dzialaniu nam zalezy.Jesli sa badania,które wskazuja ze kwas acetylosalicylowy po dlugim stosowaniu powoduje uszkodzenie sciany naczyn a z wywiadu przeprowadzonego z lekarzem dowiedziałem się ze to prawda to ja zaryzykuje i będę stosowal saliortex.
Kiedys (nie jestem do konca pewien czy to był Marek C lub inny doświadczony user) opisywal co dzieje się z układem krwionośnym po dlugoletnim stosowaniu saa – zwapnienia zastawek,naczyn krwionośnych.
Idac dalej poddalem się terapii chelatacji czy dozylnej aplikacji srodka EDTA który dziala w wielkim skrocie jak preparat kret w rurach kanalizacyjnych.
EDTA „czyści” wszystko: zlogi miażdżycowe,zwapnienia i inne metale krążące w krwioobiegu oraz niestety także wszelkie dobre mineraly – ale to nie problem gdyz jesteśmy je w stanie uzupełnić poprzez przyjmowanie preparatow zawierających mineraly.
Teraz najlepsze… spotkałem na tych terapiach (poczatkowa terapia sklada się z 3 wlewow w tygodniu przez 5 tygodni) z pacjentami z roznym zaawansowaniem miazdycy oraz zupełnie zdrowych ok. 40 letnich biznesmenow z europy zachodniej którzy poddaja się terapii profilaktycznie.
Ale najbardziej interesowala mnie grupa chorych- jedna kobieta ok 70 lat miala już wyznaczony termin na operacyjnie udrożnienie tętnic szyjnych – w badaniu doplera przeplyw krwi w tetnicy ok 30 %!!!!. Po 30 wlewach EDTA – wynik doplera,przeplyw 100 % !!!
Lekarz kierujący ja na operacje powiedział ze czegos takiego jeszcze nie widział i ze to cud, oczywiście na stwierdzenie kobiety ze to po chelatacji – wysmial ja…
Lekarz prowadzacy chelatacje pokazywal mi wezwania da sadu na rozprawy – wytoczone przez „ kolegow lekarzy” którzy zarzucaja mu stosowanie EDTA które to nie jest dopuszczone w Polsce do stosowania.
Dlatego wiele chorych osob w Polsce nie majac pojecia bo i skad. przeciez żaden lekarz nie skieruje na chelatacje bo straci wpływy od koncernow farmaceutycznych które nakazuja przepisywanie konkretnych lekow milionom osob które grzecznie pojda do apteki i wykupia sterte lekow na miazdzyce,nadciśnienie itp.
Nie wiem czy pamiętacie ale kiedys norma stężenia cholesterolu była do 250 mg/dl a teraz 190 – 200 dlaczego bo koncerny zbijaja majatek na sprzedazy statyn a od niedawna okazalo się ze sa to leki które powoduja liczne skutki uboczne.
Prawdziwą sensacją, i to w negatywnym tego słowa znaczeniu, okazał się materiał opublikowany w BMJ wiosną tego roku przez renomowany zespół badawczy z Harvard Medical School pod kierownictwem prof. Johna Abramsona, klinicysty z dużym dorobkiem naukowym. Wykres znajdujący się w pracy oraz opis badań sugerowały jednoznacznie, że statyny nie tylko nie przeciwdziałają atakom serca, udarom mózgu czy zawałom, ale są obojętne w terapii, zaś 18-20 proc. biorących je odczuwa ciężkie skutki uboczne z miopatiami włącznie i pogorszeniem stanu trzustki, prowadzącym do cukrzycy. Niedługo potem w British Medical Journal ukazały się wyniki badań klinicznych dr Aseema Malhotry, kardiologa z Wlk.Brytanii, który właśnie brakiem działania statyn i ich ciężkimi skutkami ubocznymi wytłumaczył nagłe zejścia pacjentów oraz ich zespoły osłabieniowe.

Podobnie ma się sprawa z stężeniem mocznika w surowicy jeszcze w latach 80-tych norma była do 20 mg/dl a aktualnie do 40 mg/dl.
Co ona powoduje… to ze majac mocznik ponad 20 nasz organizm jest zakwaszony, zapewne wiecie, ze zakwaszenie to idealne i jedyne środowisko do rozwoju wszelkich nowotworow…
o cenach lekow w onkologii już pisal nie będę…

Caly swiat kreci sie wokol kasy a zdrowie to najlepszy biznes...

Ten dzial ma specyficzna formule tu nikt nikogo nie zacheca tylko dzieli sie swoimi spostrzezeniami,doswiadczeniami
6

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wiekszosc spoleczenstwa nigdy nie przejzy na oczy, horyzonty zbyt ograniczone by zrozumiec jak dziala przemysl farmaceutyczny i ze sa leki ktore sluza wylacznie truciu ludzi,
Swiata nie zmienimy Ale informacja dobra i przydatna napewno dla czesci z nas.
Jak juz ogarniales temat ukl krwinosnego to napewno spotkales sie z wlewami z ozonu, jakie masz zdanie na ten temat ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3792 Napisanych postów 18467 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205644
Micz będę się także temu poddawal w przyszłym roku, słyszałem same pozytywne opinie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3792 Napisanych postów 18467 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205644
Aktualne testuje solcoseryl jestem dopiero po pierwszym wlewie, dam znać po 10

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
miczelx
Wiekszosc spoleczenstwa nigdy nie przejzy na oczy, horyzonty zbyt ograniczone by zrozumiec jak dziala przemysl farmaceutyczny i ze sa leki ktore sluza wylacznie truciu ludzi,
Swiata nie zmienimy Ale informacja dobra i przydatna napewno dla czesci z nas.
Jak juz ogarniales temat ukl krwinosnego to napewno spotkales sie z wlewami z ozonu, jakie masz zdanie na ten temat ?

Miczel do mnie nie przemawiają teorie spiskowe o przemyśle farmaceutycznym bo ten przemysł to milion oddzielnie działających firm funkcjonujących w każdym kraju z osobna. Załòżmy że firma x ma super lek leczący daną przypadłość. W jaki sposòb utrzymują w tajemnicy taką rewelację, przecież o tym leku wie nie jedna osoba i raczej każdemu z osobna zależy na sławie i bogactwie. Poza tym na statynach zarabia tyl!o kilka firm, myślicie że gdyby był lepszy sposòb to te kilka firm dałyby radę wstrzymać inne.
Oczywiście nie neguję działania opisanych metod ale jestem daleki od podniecenia i zachwytu bo Kaszpirowski też miał swoje osiągnięcia w wyleczeniu wielu tysięcy ludzi.
Bliżej mi do medycyny konwencjonalnej. Jeżeli już korzystać z tych wątpliwych medycznie metod to napewno nie z olaniem konwencjonalnych metod.
Wiadomo że ludzie chorzy bądź będący w grupie ryzyka łapią się ròżnych metod.
Gdyby te metody miały rewelacyjną skuteczność nic nie powstrzymałoby przed szerokim zastosowaniem

Panowie ostatnie spostrzeżenie : zajrzyjcie w statystyki długości życia społeczeństwa. Dlaczego ludzie w PL żyją coraz dłużej??? Wg. Statystyk medycznych to właśnie dzięki skutecznym zapobieganiu i leczeniu choròb kardio


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-11-15 20:20:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Nie je sie zadnych acardów ani zadnej formy aspiryny... Wszystkie leki przeciwzapalne sa inhibitorami prostaglandyn a dokladniej COX-1 I COX-2. Miesnie w duzym skrocie rosna w (mowiac bardzo ogolnie) podobnych mechanizmach jak stan zapalny. Logiczne ze kazdy tego typu lek bedzie osłabiał wzrost miesni, synteze białek itd

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl siłownia i mma

Następny temat

pytanie po kuracji

WHEY premium