SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arkus Delta SPORT 605

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
człowieku pierwszego dnia jak go kupiłem to miałem glebe i pięć szwuw na nodze, potem poszły mi przeżutki , wydatek ok 150 zł a na końcu polonez mnie walną tak że poszłą tarczówka i widełka się wygieły. gorzej nie mogłeś wybrać,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299




Mantiuk SOG.Mam tego świadomość ten rower się sypie ,boje się nim jeździć bo nie wiem już co może przy nim odpaść niedługo koła odlecą . Raz koło mi się zablokowało akurat przed pędzącą BMW'icą ale na szczęście gość zwolnił a ja pedałowałem ile sił w dupie i jakoś powili udało mi się cudem uniknąć wypadkowi ,po tym kopnąłem z całej siły w koło tak ,że się odblokowało na szczęście. Jakieś 3 może 4 tygodnie temu wyciągnąłem rower z piwnicy ,jechaliśmy z kumplami na ognisko chyba wtedy i tuż przed domem podniosłem tylko przednie koło ,kiedy koło uderzyło w ziemię lampka odpadła.Jakieś 2 tygodnie potem wjechałem we wgłębienie w ziemi i coś mnie pokuśiło żeby sobie podskoczyć i tu znowu ***s nóżka odpadła ,wszystko w tym rowerze jest na imbusy a ja na nieszczęście ich nie posiadam. Ten rower to machina śmierci. Ale ja chyba wogule nie mam szczęścia do rowerów bo czymkolwiek bym nie jechał zawsze wyjdą z tego jakieś jaja. Dołącz ze 2 zdjęcia tej maszyny.

Zmieniony przez - Qpczas w dniu 2006-10-08 21:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Ja tam mam delte i nie nażekam przebieg 2000 km i mam jak narazie łańcuch do wymiany a po za tym to jeszcze się kula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Ja polecam skladaka kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
bez spamu prosze

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie na BASEN (kraków)

Następny temat

Jak trenować by zrobić flage?

WHEY premium