SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antybiotyk

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam
Mam pytanie odnosnie suplementacji a przyjmowania antybiotykow (co amoxiclav)
Czy suplementacja Kreatyna i bialkiem (gainer) ma jakis wplyw na dzialanie antybiotyku (jak co zostalo mi ostatnie 2 dni antybiotyku, biore juz prawie 2 tygodnie), od wczoraj zaczelem na nowo pic bialko po prawie 2 tygodniach przerwy, slyszalem ze bialko moze w jakis sposob zminimalizowac absorpcje antybiotyku, ale opinie na ten temat byly rozne z tego co widze na roznych forach internetowych)
2 pytanie, koncze juz antybiotyk, czy moge powrocic do treningow (prawie 2 tygodnie przerwy) czy lepiej poczekac do konca antybiotyku i dodatkowo odczekac pare dni ? (czuje sie na silach, ale mimo to mam watpliwosci czy moge zaczac trening czy tez jeszcze odczekac)
dziekuje z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
w jakim celu antybiotyk jest stosowany?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Lekaz stwierdzil chest infection (infekcja drog oddechowych, mam brytyjskiego lekarza heh) nie leczone w pore to sie pogorszylo, na poczatek bralem penicyline lecz nie pomoglo, zaniepokoilo go ze mialem drgawki i stan podgoraczkowy nocami, wiec na to przypisal mi amoxycilin. Pomoglo.


Zmieniony przez - Barthez93 w dniu 2016-05-17 14:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
zaczekalbym z treningami i suplementacja az zakonczysz terapie
wrzuc sporo kiszonek do diety, probiotyki
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Czyli po zakonczeniu antybiotyku mozna wrocic na nastepny dzien do treningow? Czy bialko oraz prdukty takie jak mleko oslabiaja dzialanie antybiotykow? Ogolnie pilem mleko od poczatku choroby, niewiedzialem ze to moze miec jakis wplyw na jego dzialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tak, po zakonczeniu kuracji zrob sobie ze 2 tygodnie lekkich treningow na rozruch.
uwazaj by nie zlapac infekcji, co jest dosc czeste po zakonczeniu terapii antybiotykiem.
mleko nie powinno oslabiac dzialania antybiotykow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie trenuj z takim stanem.
Zdrówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapytaj lekarza
Na forum jest ich mało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl anabolik dream

Następny temat

Posilek przed treningowy

WHEY premium