SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anty Wszystko :P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 179 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2532
po**** miałbym tu kłamac chcialem zaczerpna cinof a wy tu ****a wymyslacie błazenady... wez sie tu radz kogos... a c o do pisania do " nie dowiary" to sami tam psizcie ..wkoncu po to sa takie Fora zeby pytac a nie w****iac tylko ludzi... Sajgon na Tym Sfd... Zadnych Znawców... same lapsy !!!!

"Niech Masa Bedzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
sluchaj ty prowadzisz zawodnikow.. bo ja potrzebuje trenera skad jestes?ile kasujesz?bo potrzeba mi fachowca co ma jakies doswiadczenie w prowadzeniu ludzi.;) a tak pozatym to jak mozna tyle wazyc niewierze w to.Powiedz kumplowi zeby zaczal niewiem skakac na nartach z taka wagą albo został zuzlowcem lub niewiem latał na motolotni albo lowił ryby bo silownia nie dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Albo kolega mial wy***ki, albo jest zupelnie niezdolny do tego z/wg na genetyke i tego nie przeskoczysz. Ja to widze tak.

EDIT: albo na go-garty i moze bedzie drugi Kubica

PS: ach,te moje edity

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2006-12-12 23:13:00

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
ja odnosnie tego zeby bral oliwe extra virgin, otoz nie wiem czy wiecie ze oliwa dziala jak srodek przeczyszczajacy, nie wierzycie?wezdzie po obiedzie ze 3 lyzki extra wirgin i wysracie wszystko co zjedliscie wiec dla ludzi z szybkim metabolizmem nie polecam oliwy bo wysraja swoj mozg:)
a z autora taki expert jak ze mnie gej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
prowadze wielu kolesi

wiedzial ze jak napisze ze to dla kumpla to nikt mu nie uwierzy to chlopak chcial wymyslec cos bardziej skomplikowanego tak by dalo sie to lyknac

ssacz: tu juz lepiej

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-12 23:38:00

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Łokurva zacharkałem się ze śmiechu

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22215
szkoujace to troche,albo nic nie jesz, albo te 400g wegli i 150 bialka jesz w jednym posilku dziennie albo cialge jedziesz na fecie, alkoholu, czy innych cudach, albo jestes na cos powaznie chory
57kg - anoreksja jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
sprawdz czy nie masz:
nadczynnosci tarczycy
pasozytow
raka
aids
zmierz temperature ciała pod pacha a nie w dupie i podaj nam wynik

ps,a dlaczego nie mozna tego jesc w 1 posilku wszystkiego?zawodnicy sumo tak jedza wlasnie i kolega szczerze mowiac tez powiniem to zjesc w 1 posilku jesli chce szybciej przybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2317
genetyka przy aptecznej prolce i metce raczej nie ma wiele do powiedzenia do tego przy takiej wadze...

współczuje troche tym twoim podopiecznym skoro przy takiej niedowadze proponujesz im SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie jak nie widomo o co chodzi to chodzi o diete

z dobra dieta taka wage na luzie mozna przeskoczyc bez saa.
nie siedzisz z nim 24/dobe wiec nie mozesz wiedziec jak je.
pewnie wali w*****a z korytem albo stawiam na raka,tarczyce lub aids.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA META, ILE, JAK JESC ZEBY NIE PRZESADZIC???

Następny temat

Przerwa w trakcie cyklu

WHEY premium