SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Flex. Starczy jedna puszka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
imo tak

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
=]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
1.5-2 gramy glukozaminy dziennie starcza

pociągnij ja jeszcze po skończonym flexie

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
wiem, i tak zrobie =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
co Ci jest ze chcesz to brac ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
w stawie barkowym, gdy odchylam go do tyłu, to "zgrzyta" a chasem troskze boli gdy odchylam. A po za tym w łokciach ostatnio coraz częściej strzela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...w łokciach może strzelać po źle wykonywanym francuskim wyciskaniu a w barkach po podciąganiu sztangi wzdłuż tułowia, ew. mogą to rolę odgrywać i inne błędy czy urazy...
można jednak stwierdzić, że niezależnie od stosowania tego o co pytasz sytuacje powinien poprawiac trening prawidłowy i wlaściwie wykonywany.
na barki unoszenia a na tricepsy poprawa techniki w juz wykonywanych albo szukanie innych kątów lub ćwiczeń.

...troche zgaduje bo nic nie piszesz o jakiejkolwiek z domniemywanych przyczyn więc sila rzeczy trzeba sie troche domyslać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
problem w tym, ze ja juz niecwicze od paru miesięcy z tego powodu. I dalej zgrzyta. W barkach zrobiło się to z powodu zbyt duzego przeciążenia i zbyt małęj koncentracji na wykonywanym ruchu, więc jak juz powiedziałeś "siłą rzeczy' tak się musiało stać. A w łokciach, to było następstwo zbyt krutkiej rozgrzewki tego stawu przed kazdym treningiem. A duży problem w tym , ze dalej niewiem jak je dobzre rozgrzać.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
fizjoterapeuta

dobry

nie kupuj zadnych specyfików tylko przeznacz kase na leczenie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja Organizmu

Następny temat

Stymulator wytwarzania hormonu wzrostu, prosze o pomoc.

WHEY premium