SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Angina a spadek masy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 24
Siemka ! Trenuje krótko bo mniej więcej od jakiegoś marca i staram się robić masę mięśniową z głową, bez zalewania się. W momencie kiedy wszystko powoli zaczęło fajnie wyglądać to pyk, złapałem anginę we wtorek i jestem na antybiotyku. Przez dwa dni nie mogłem prawie nic jeść, więc ledwo wpychałem w siebie 3 posiłki które i tak nie dobijały chociaż do takiego zapotrzebowania kcal abym w teorii mógł utrzymać tą masę. Gorączka też mi dała mocno w kość, pot się ze mnie lał przez 2 dni. Wszedłem dzisiaj na wagę i zauważyłem już spadek o kilogram. W lustrze też jakby mam wrażenie, że jestem mniejszy. No i tutaj moje pytanie, jak wygląda sytuacja ze spadkiem masy mięśniowej przy chorobie, czy rzeczywiście w tak krótkim okresie mogę się spodziewać znaczących spadków ? Czy to co widzę w lustrze i na wadze to tylko efekt osłabienia, odwodnienia i wpływu choroby ? Dodam, że antybiotyk mam jeszcze przez 4 dni i nie czuje się w pełni sił, ból gardła jeszcze lekki pozostał czuje rozbicie ale ze strachu przed tym, że będę to musiał odrabiać przez miesiąc mam ochotę wrócić już do treningów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Kilka dni gorszego jedzenia i braku treningów nie będzie miało żadnego wpływu na kompozycję sylwetki i utraty mięśni w perspektywie jej kształtowania. Tak samo jak kilka dni treningów nie zmieni nic w sylwetce. Jest to identyczna sytuacja. Każdy z nas czasami choruje i nie ma z tym problemu. Wyzdrowiejesz, wrócisz do treningu i diety, a po maksymalnie dwóch tygodniach forma wróci do poprzedniej. Mam tutaj na myśli dyspozycję fizyczną po chorobie. Nieznaczne wahania wody w organizmie nie mają znaczenia.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Odchoruj swoje, wrocisz do sil wrocisz do aktywnosci treningow odpowiedniej diety. Teraz najwazniejsze zdrowie a nie masa..
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Dokladnie jak wyzej , ja kiedys popelnialem te same bledy , zamiast dac sie organizmowi wykurowac , to ja chodzilem na treningi bo myslalem podobnie , ze wlasnie przestane trenowac kilka dni + kilka dni gorzej zjem to juz sie forma zepsuje , nawet jesli zlapiesz troche waody i spadnie nabicie to tak czy inaczej forme odrobisz szybko a priorytetem w tym przypadku jest zdrowie wiec kuruj sie i nie myśl o tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 24
Dzięki, tak zrobię :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w przedramieniu przed łokcien

Następny temat

Cukrzyca - wpływ na erekcję

WHEY premium