SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon+Enan/cypio+npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Wydrukuj, tabelke odbiore osobiscie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jesli sie zdcydujesz na to ladowanie enanem w tak duzej dawce, bo przyloz duza wage do IA dobrego. bo to najlatwijesza droga do złapania gino i co gorsze potem juznawet po propku 100mg e2d mozesz miec z tym klopot. tak bylo u mnie. wczesniej zero problemów a po 2tyg ladowaniu enana to niewiele ponad 1g zlapalo gino. i teraz nawet przy 350mg ew propa mam problem z gino odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
dlatego myslalem zeby w 2 tygodniu wrzucic 1/4 tabsy ari co drugi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
IA według mnie powinieneś ładowac dopiero jak zauważysz pierwze objawy gino.
Nie widze sensu ciągnięcia tak silnego środka jak arimidex od początku cyklu.
Ari jest na tyle silne,ze nawet po pierwszych, paru dniach stosowania,gino sie znacznie zmniejsza,wiec musisz uwaznie obserwowac reakcje swojego organizmu i gdy cos bedzie nie tak ,wrzucasz AI ,bo nie ma sensu dorzucac kolejnej chemii.

Druga sprawa - Musisz potrafić odróżnic gino estrogenowe od progesteronowego. Bo jeśli wyskoczy Ci progesteronowe to AI nie wiele pomoze - bedziesz musiał się ratować bromokryptyna (bromergon - w aptece na recepte)

Najprostszym sposobem aby przekonać się jakie gino nam wystrzelilo są badania w labolatorium na steżenie prolaktyny. Możesz też sprawdzić w "domowy" sposób - czyli sprawdzenie laktacji.

Swoja drogą dodał bym do cyklu TAD'a w wiadomym celu.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Koszta, ****a koszta ;)

Ja musze oszczedzac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Właśnie widzę
O wiele za duże dawki.Styrasz organizm i połowy nie wykorzystasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Koszta kosztami,ale na własnym zdrowiu nie powinieneś oszczędzać. Jak juz wchodzisz na SAA to musisz miec dopiętą do końca profilaktyke - szczególnie watroby z która miałes ostatnio problemy i to po samym winie oral - a co dopiero po anapolonie?

Powiniens wrzucic TAD'a + essential forte/esseliv jako podstawowa profilaktyke watroby.

BodyLine - Dawki duze ,ale chlopak nie wchodzi na cykl pierwszy raz. Z tego co pamiętam to juz swoje wbił i ostatnio gdy leciał na "normalnych" dawkach to ch.u.ja zyskał.
Zeby przełamac stagnację powinien zwiekszyć dawkowanie i nie jest to tylko moje zdanie. Sam gdy leciałem na polecanych tutaj dawkach miałem stagnację której nie mogłem przełamac ,pomimo wprowadzania zmian w treningach diecie ,oraz rotacji środkami. Posluchałem sie pewnej osoby i zaczałem robic front-loading - odkąd zmienilem podejście do "wysokich dawek" za kazdym razem czuje progres więc sądze ze i On sie nie zawiedzie.
Tak wysoki front ma tutaj tez swoje miejsce z uwagi na anapolon,po którym ciężko utrzymać zrobione kg.


Zmieniony przez - Pio w dniu 2009-11-09 17:51:41

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Pisałem ze swojego doświadczenia.Przy takich dawkach to już powinien wyglądać jak zawodnik(zresztą ja też).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Jak zawodnik to moze i ja wygladam, ale napewno nie bb ;)

Nie oszukujmy sie. Nie prowadze zycia nawet zblizonego do zawodnika, miewam bardzo ciezkie weekendy i nie tylko, a ze jest przy tym doping to jest jak jest :)

Moze w koncu bede duzy ;D


A tak poza tym to gonie Jordiego ;D


Zmieniony przez - rev84 w dniu 2009-11-09 18:03:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wiesz,Rev,że bez złośliwości pisałem
Naczytałem się ostatnio o koksowaniu i świadomość pewnych rzeczy,wpłynęła na nowe spojrzenie w tej kwestii...Kto z Was wiedział,że w zależności od fazy cyklu(androgenna,anaboliczna,faza obniżania kortyzolu i kontroli estrogenów-tak powinno się dzielić cykle),są uwrażliwiane inne typy włókien mięśniowych i w związku z tym,trenuje się w tych fazach zupełnie inaczej?Stąd uważam,że większość rozpisywanych cykli na forum,jest do niczego i nie ma prawa działać dłużej niż do 6 tygodni...A dawki to już wogóle kosmos,w stosunku do stopnia zaawansowania rozwoju.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok do mety

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium