SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anabolic Milk Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
bahamut jest to niestety ale bardzo suuper muzyczka !!!!!
hajer , fajer !!!!
o jea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dicho z czasów Bima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A tak w temacie.. to czy przypadkiem nie dowiedziono juz jakis czas temu, ża ta siara (colostrum) kompletnie traci swe wlasciwości w procesie trawienia u doroslego czlowieka i to jeden wielki i drogi pic na wodę?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po colostrum bede WIELKIII :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co na to Megon ? (nie nie chce wojny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
OMen
wyproobooj tego vitalmaxa łajt czoklyt jak chcesz bialko ktore sie nie pieni i jest lekkostrawne - wszyscy co proobowali mowia ze nie ma piany..

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
co do siary...
jej wlasciwosci sa ponoc taie same jak izolatu serwatki...ze wzgledu na niektore frakcje bialek
przynajmniej tak kiedys czytalem...

jesli chodzi o trawienie VS siara - wydaje mi sie ze nie ma to wplywu...w koncu niemowlaki tez maja soki trawienne...i chyba takie same enzymy trawienne co dorosli ludzie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
"jesli chodzi o trawienie VS siara - wydaje mi sie ze nie ma to wplywu...w koncu niemowlaki tez maja soki trawienne...i chyba takie same enzymy trawienne co dorosli ludzie " MisOO z tego co ja czytale to wlasnie nie... juz nie pamietam o co chodzilo, ale cos sie tam u niemowlaków inaczej wchłaniało... cos jakos tak, że potem ten system zanika u dorosłych.. nie wiem, nie jestem biologiem, ale tak mniej wiecej to było

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez VLAD.IV za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

INKOSPOR - X-TREME CREATINE

Następny temat

serwatka bialkowa

WHEY premium