SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amfetamina

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Wobec tego? Eeee.. bo nie rozumiem.. no.. mi tez kiedys duzo do kratek nie brakowalo bo sie wozilem po miescie z lekko mówiąc końskimi dawkami dopalaczy ale jakoś tak się urodziłem chyba w czepku bo mam k.u.r.e.w.s.k.o dużo szczęścia. Poza tym potrafie manipulować często mało rozwiniętymi umysłami niebieskich czapeczek. Pewnie dzięki skillowi zaawansowanej empatii - polecam.

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
hehe luzik Czasami fajnie sie pobawic dragami LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
E-lite, taka umiejetnosc moze tez wynikac ze znacznie wiekszej elokwencji spowodowanej oszamaniem pewnych dropsikow
A poza tym to po co opowiadac o takich rzeczach na forum i-netowym????
E-lite: jakie ta sa dla Ciebie "duze ilosci"?

Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia

Всем привет!
Шефу
гг: 352477



Zmieniony przez - Szefu w dniu 2003-01-30 08:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
No dzięki szefu, że się o mnie martwisz Czy są spowodowane dropsami? Eeeeee tam... to geny :) A co do ilości to sobie w wakacje dawnych czasów biegałem z 50g zielonego a najlepsze jest to, że wtedy śmigałem w szorcikach a "pałki" i tak niczego nigdy nie wywąchały Behehehehe. Życie jest banalne. Pozdrawiam

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
to nie sa duze ilosci.
A poza tym nic by Ci za te 50 g zielska nie zrobili.
PZDR

Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no pewnie - poszedlbys tylko do paki

nie wiem szefu czy wiesz ale za posiadanie rowniez idzeisz siedziec. 3 moich znajomych wlasnie kibluje za posiadanie, a napewno nie mieli wiecej niz e-lite przy sobie

LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
za samo posiadanie siedziec nie pojdziesz, szczegolnie za tak smieszna ilos. Dostaniesz w zawiasach i to nie duzo.

Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no nie wiem. Moi kolesie dostali po 5-8 lat. I uwierz mi ze to byla guwniana ilosc. Teraz dilerstwo jest strasznie gnebione przez niebieskich.
BTW tam u ciebie ktos za posiadanie nie poszedl siedziec ? bo u nas 17 osob poszlo do kicia LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
wszedzie jes ciezko

Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Za 5g nie idziesz w krate ale ponad tą ilość we wrocku łapiesz prokuratora na łeb a na jego decyzje czekasz w piżamie na pryczy. Słabo ale taka prawda. No chyba, że trafisz na zielono-niebieskich a i tak też bywało. Skończmy dyskusje. Pozdro 4 all.

-= light =-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie skośne brzucha

Następny temat

Uczulenie na białka a kulturystyka

WHEY premium