SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aloe Vera Drinking Gel

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
99% czystego zelu z aloesu. "Jest to naturalny ekstrakt oczyszczajacy krew, bogaty w zestaw witamin,mineralow,enzymow i aminokwasow.Powoduje on oczyszczanie organizmu z toksyn,zapobiega niestrawnoscia,powstawaniu worzodw dwunastnicy,ukladu trawiennego.Dziala przeciwzapalnie i przeciwwirusowo.Regularne stosowanie wzmacnia naturalne mechanizmy obronne ogranizmu i podwyzsza jego sprawnosc biologiczna.Skutecznie wspomaga wszelkie kuracje odchudzajace.Stosowanie: 50-75ml dziennie przez ok 14dni.Po otwarciu przechowywac w lodowce"
Co o tym myslicie? Moj ojciec to stosuje juz od jakiegos czasu i mowi ze czuje sie znakomicie po tym.

Moderator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
u mnie babka ma te rosliny aloesowe i czesto uzywa tych lisci z aloesu do roznych rzeczy i mowi ze to leczy itp. ,a wiec mysle ze cos w tym aloesie musi bycPewnie spoko sprawa i gdzie ten zel twoj starszy kupuje?

ziki2000

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Kosztuje 37zł za litr.99% neutral, albo 90%limonka a jezeli chcesz wiedziec gdzie kupic to wyslij do mnie meila.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2949
jak mozna to ja tez poproszę ..

Z góry dzięki ...

Pozdrawiam....


"Życie jest przygodą dla odważnych ..
-albo Niczym! "

"Życie jest przygodą dla odważnych ..
-albo Niczym! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
i znowu sie zaczyna cala lista dzieki bogu choc raz jestem pierwszy w kolejce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Mam to w hurtowni,wiec kto jest chetny to przesze na e-mail.:)

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205


Chyba wiem co to takiego...
moi rodzice to pija...
podobno sa zadowoleni...
czy to jest to?? (zdjecie)

Pozdrawiam!

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Nie to nie jest to samo(opakowanie) a co do zawartosci wydaje mi sie ze to samo.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
opakowania sa w roznych kolorach to zalezy od tego z czym jest ten miasz zmieszany...
o ile sie nie myle....
jest o samku naturalnym
z cytryna
z brzoskwinia (to chyba ten ze zdjecia)
i z jablkiem...

Pozdrawiam!

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Te co ja posiadam sa albo o smaku naturalnym 99% aloesu
albo 90% o smaku limonki

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Borsuk,
jestem zainteresowany zakupem Aloe Vera. Proszę o namiary.

Tadeusz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Bolid EGG Amino Acid (350tab.)

Następny temat

Do lalki!!!

WHEY premium