SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alistair Overeem przylecial do Japonii

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
Overeema to juz nie powinno byc w gp od dwoch walk z rzedu i jak dotad nic sobie z tego nie robi. Cos mi sie zdaje ze bedzie czarynm koniem tego turnieju doslownie i w przenosni. Moja prognoza Overeem przez duszenie gilotynowe ;). Co do CroCopa to mysle on z Fedorem moze wygrac tylko i wylacznie przez decyzje w co watpie(no chyba ze znowu bedzie jakas kontuzja ale miejmy nadzieje ze nie). Ten gosc jest niezniszczalny. Taki suplex jak zafundowal mu randelman wystarczyl by na zalatwienie calej reprezentacji polski w zapasach :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Hmm pablooNie moza oceniac czlowieka po 2 walkach, liczy sie caloksztalt.Fakt ze obecna dyspozycja jest wazne, ale ogolnie uwazam ze Rysiek i Silva sa najlepszymi obecnie zawodnikami tej wagi. Jeden jest asem parteru, drugi stojki w tej materii lepszych od nich nie ma.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Co znaczy, że Overeema już nie powinno być w GP od dwóch walk?! Bez sensu, przecież wygrał te walki. Nie był to przekręt, nie była pomyłka, nie był to fart. Po prostu wykończył swoich przeciwników, na dodatek nie w byle jakim stylu. Także zdanie, że "będzie czarnym koniem turnieju" jest nietrafne według mnie, bo on JUŻ nim jest. Pokonał Belforta i Igora, doszedł do półfinału - kto przed turniejem to przewidział? Inna sprawa, że tez mało kto stawiał na Shoguna, a też jest w półfinale. Moim zdaniem walka Arona-Silva skończy się przed czasem, natomiast druga decyzją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Moim zdaniem obydwie walki skończą się przed czasem.
Alistar pokonał dwóch bardzo mocnych przeciwników w tym mojego faworyta Igora.
Co do Shoguna to pokonał również dwóch bardzo mocnych zawodników ( z resztą w tym GP prawie wszyscy byli mocni) ale pokazał przy tym , że jest w super formie.
Według mnie finał będzie wewnętrzną sprawą chute boxe chociaż równie dobrze może to być finał bez ich udziału. Stawka jest bardzo wyrównana.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
To byla przenosnia. Chodzilo mi o szanse jakie mu dawano. A czarnym koniem on dla mnie bedzie jak przejdzie do finalu ;), na razie tylko ma zapedy. Rownie dobrze shooguna mozna by nazwac czarnym koniem, bo chyba tylko wystepu silvy i arony spodziewal sie kazdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
szogun nie da się nabrać na gilotynę, stawiam na niego i zwycięztwoprzez ground and pound czy jakoś tak a finał hmmmmmm Arona vs Szogun!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Silva-Shogun

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
I tak Alistair bedzie mistrzem tego GP

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
Nie da sie nabrac na duszenie gilotynowe? no nie wiem czy widziales jego rekord ale ma jedna przegrana walke,i to wlasnie przez duszenie gilotynowe ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
wiesz 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, poza tym zawsze przed walką zawodnik analizuje walki przeciwnika i wie czego może sięspodziewać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzisiejsze 2 godziny w fight club.

Następny temat

PRIDE Final Conflict 2005 !!!

forma lato