SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aleksander96 DT (NIE)noworoczne postanowienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 169
Do 95-90kg jeszcze daleka sroga, ale czas i tak leci, wiec wykorzystam go w dobry sposób. Mam cichą nadzieję, ze potem założę DT na temat masy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Wiesz, nie ma sie co spieszyć z redukcja zeby później znowu nie nabrać kg. Powoli i stopniowo.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2019-02-05 19:22:38

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 169
Dokładnie tak uważam. Średnio leci 2-2,5kg tygodniowo. Później wiadomo będzie wolniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
2 kg na tydzień to jest super wynik to wychodzi prawie 10 kg na miesiąc... Połowa tego wyniku była by też dobra więc ciesz się puki tak leci i walcz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 169
Dzięki za wsparcie! Nigdy nie czułem takiej motywacji i pewności. Za 7,6kg wrzucę zdjecia :D pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
2kg tygodniowo to duzo, ale do zrobienia. Z czasem pewnie progres trochę przystopuje.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 169
TROCHĘ MNIE NIE BYŁO! :D

To nie tak, że mi się nie chciało, że zwątpiłem! Miałem małą fuche w Niemczech na dwa tyg i byłem ciutke off.

Po 14nastu dniach przytyłem 1kg waga pokazała 118kg. Teraz, ten tydzień zrobiłem w 100% i waga pokazuje 116,5kg wiec nie jest źle! Widzę mega efekt wizualny, niestety niezmierzylem obwodów do tej pory.

Trenuje 2xfbw i 3xorbitrek 30min. Robiłem ten tyg na bieżni, ale orbitrek jest dla mnie bardziej efektywny.

Dieta utrzymana na poziomie 2600-2900kcal zależy jak mi apetyt dopisuje.

W sobotę zrobię bardziej konkretną rozpiskę oraz plan na kolejne tygodnie. Chciałem tylko dać znać że żyje :D

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy FBW na mase do oceny:

Następny temat

Ból w ręce

WHEY premium