SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademickie Mistrzostwa Śląska w trójboju siłowym

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 9087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
dziekuje ale nie podchodzilem powaznie do tych zawodow... zrobilem praktycznie tyle ile mi wystarczylo zeby wygrac... no prawie bo podczas ciagow niepotrzebnie zaszalalem...
zdjecia wlasnie zgrywam na kompa, poznym wieczorem postaram sie wrzucic...

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
Marek Warner proba 175 w mc waga ok 50kg
http://video.google.pl/videoplay?docid=4906084173640119988
Łukasz Grzesiuk martwy 260 kat 82,5
http://



Zmieniony przez - pawel_kox w dniu 2007-03-27 23:21:36

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
do Dziko
sędziowanie to był jeden wielki wał bo jak mozna nazwać sedziowaniem motyw kiedy przy stolikach jest po kilka osób i coś sobie gadają a w tle rozgrywają sie zawody ??? w moim przypadku było tak ze w trzeciej serii ciągu wykonuje bój płynnie w góre bez zatrzymania co prawda powoli, bez szarpania, odciągam barki do tyłu głowe do góry prostuje kolana i sędziowie jednogłośnie niezaliczają mi boju a przeciwnik ciągnie o wiele wolniej sztange nie odciąga barków i jednomyślnie bój zaliczony. ale nie o to chodzi, chodzi mi o zmiane cięzaru w trzecim podejściu a konkretnie jego obniżenie o 10 kg niż ciężar zadeklarowany. Wiem że zwiększyć można ale w drugą strone ?? koleś wykonuje bój, nagle tablica przestaje działać, sędziowie nie podnoszą lizaków czy jak to tam nazwać można tylko głośna narada cytuje " zaliczamy mu, zaliczamy mu ?" również pani spiker dożuca swoje trzy grosze twierdząc że bój zaliczony przed werdyktem sędziów. troszke dużo takich zbiegów okoliczności jak na jeden bój, właśnie po takim czymś przegrałem pierwsze miejsce. O braku regulaminu na zawodach i jakiś dziwnych innych sutuacji z wyższych kategori wagowych nie wspominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
jaka sytuacje z wyzszej kategori masz na mysli?

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Takie buty, to troche nie halo. Przeciez mozesz obnizyc ostatnie podejscie w martwym w dol zanim zostanie zaladowana sztanga dla ciebie, tylko nie mniej niz juz jest na sztandze. Tam jest jeszcze motyw z numerami startowymi. Najlepiej poczytac sobie w przepisach na stronie powerlifting.pl, tam to jest bardzo przejrzyscie wytlumaczone.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2905
jak z tymi wynikami dalej nigdzie nie ma ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
sir_koks poprostu byles gorszy i tyle... potrenujesz i wygrasz z kolesiem nastepnym razem

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 819
podaje linka z wynikami,wyczaiłen na stronce AZSu

http://www.azs.katowice.pl/images/stories/wyniki/AMSL_24.03.07.pdf 

pako

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
może i masz racje to dopiero moje drugie zawody ale tak źle nie było :) co prawda nie zmieściłem sie w swojej kategori ale przynajmniej było z kim powalczyć :] wykręcili mnie jakimiś kruczkami ale kij z tym. co do tych wałków z wyższej kategori to chodzi mi o powtórzenia które nie powinny zostać zaliczone a mimo wszystko były. tylko że to byli zawodnicy z UŚ więc musieli zaliczyć bo inaczej być nie mogło. powtórzenia początkowo niezaliczone a po chwili zmiana zdania. dziwne czyż nie ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Otwarte MP W Wyciskaniu Leżąc Na Ilość

Następny temat

Ściskacz

WHEY premium