SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abonament

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Wysłałem sms-a,dostałem 8znakowy kod,wpisałem go,pseudonim i nic-nadal jestem użytkownikiem!Może muszę poczekać,a jeśli tak to ile czasu.Z góry dzięki(niestety soga nie dam,bo nie mogę!!!!!)

Trza być twardym, nie miętkim!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9170
jak ile ?

wiadome jest ze do poniedzialku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Wyslij maila MaTEO a napewno ci odpowie w ciagu kilku godzin

A tak na powaznie to odczekaj kilka godzin nawet, mi czasem uzupelnia dopiero na dzien po, chociaz zazwyczaj nie ma z tym zadnego problemu

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
minęło już 12 godzin...
ja rozumiem jakby to były stare czasy gdy na centrali telefonicznej siedziała kobieta i ręcznie przełączała rozmowy...
ale mamy XXI wiek!! przesył sygnału i jego obróbka przez nawet wolny komputer to kwestia milisekund...

chyba, że Mateo ręcznie weryfikuje dane...
to już rozumiem dlaczego nie ma na nic czasu...
LUDZIE NIE KUPUJCIE ABONAMENTU PRZEZ CHOC JEDEN DZIEŃ... DAJCIE ODPOCZĄĆ ADMINOWI!!

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTO!!

Następny temat

CzemuNiewidzeTEmatów?

WHEY premium