SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASG , Paintball

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Mam zamiar z kumplami kupic jakies pistolety na farbe i tu jest moje pytanie co kupic. Chcialbym jakis dobry zestaw do 300zł.

CZy taki gun bedzie dobry :?
http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1133365370 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Panowie, jakichś nowych bucików szukam, bo magnumki mi się roz...waliły. Kumpel podesłał mi linka http://www.bates.pl/buty-taktyczne-wojskowe/kolekcja-meska/buty-taktyczne-bates-2400-m-9-gore-tex.html , niby 599 zł jestem w stanie wydać za vibram, goretex i thinsulate, ale przejrzałem ofertę marki i wpadły mi w oko jeszcze takie taktyki: http://www.bates.pl/buty-taktyczne-wojskowe/kolekcja-meska/buty-taktyczne-bates-2246.html 
Oczywiście metalowa cholewka, oczywiście przeszły test satra wtm 144, oczywiście dobrze trzymają kostkę, ale cholera... które wybrać? te za 599 naszpikowane technologiami (w zasadzie mógłbym w nich też śmigać po górach), czy te tańsze i skupić się na ASG?

Ahoj, Panie Bobrze!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
Założyłeś temat Asg, paintball.

A paintball i asg to zupełnie dwie inne sprawy.

Co do sprzętu to mogę Ci tylko doradzić w paintballu - ale 300 zł nie wystarczy, zestaw na początek to koszt około 700-900 zł. Jeżeli będziesz zainteresowany - wyślij mi PM'a powiem Ci co i jak... O ile temat jeszcze aktualny.

Co do ASG - są zwolennicy tej zabawy - ale osobiście czytałem, rozmawiałem z ludźmi - uważaj. Dobrze jakbyś dowiedział się o prędkości z jaką latają kulki. W paintballu jest to 300 FPS i jest przestrzegane rygorystycznie. W ASG gra się często na dużo większych prędkościach co może być już niebezpieczne.

Jeżeli chcesz się postrzelać farbą - paintball jak najbardziej - wyśmienita zabawa. Ale spróbuj ASG i paintball jak masz możliwość i sam zadecyduj co Ci bardziej leży i się podoba.

Jeżeli masz pytania co do paintballa pytaj - tutaj albo wyślij PM.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Moim skromnym zdaniem to szkoda wydawać pieniądze na takie g****. Szybko się psuje i ma krótki zasięg.Parę razy uderzy o podłoże i będzie po zabawie. Jak coś na poważnie myślisz to kup replikę w granicach 600-1000 zł. Metalową. Nie chce cię zniechęcać do Airsoftu bo sam się trochę w to bawiłem natomiast jestem a w zasadzie byłem szczęśliwym posiadaczem repliki o bardzo podobnych parametrach i szczerze odradzam, cena w zupełności odzwierciedla jakość. Pozdrawiam.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
Tak jak napisał Time2Die, ASG okazuje się też drogą zabawą. Idź najpierw wypożycz sprzęt zobacz paintball lub ASG i oceń dalej czy chcesz się w to bawić... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2388
z tych co podales to chyba ten bedzie najsolidniejszy :)
[http://www.allegro.pl/item390876300_nowy_cm_028_a_tactical_ak_47_najtaniej.html#photo]

jak chcesz ja mam na sprzedaz M4 Special Force G&P full zestaw bateria, ladowarko/rozłdowarka mikroprocesorowa okulary kulki ladownica itp. itd jeszcze na gwarancji tylko cena troche wieksza jakies 1500 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
najlepiej kup jakies ak-47 w cenie okolo 300 zl to bedzie dobra bron na poczatek

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2388
Ale jak masz zamiar z tego strzelac farba to lepiej sobie daj spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
Kup tego! http://taiwangun.com/?str=product&prId=172
Nie tego z allegro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rower wybrać?

Następny temat

co robicie zeby sie zmotywowac?

WHEY premium