SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANTYKONCEPCJA MESKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
niedawno wrzucal ktos badanie jak 500mg testa miesiecznie (testosterone undecanoate)

tu jest
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19293262

z czego wynika, ze 500mg TU miesiecznie jest skuteczna metoda antykoncepsji dla mezczyzn
(badanie na chinczykach )

nie da sie jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie,
zalezy to przedewszystkim od indywidulanej rekacji, tygodnia cyklu, stosowania hcg sermow etc etc etc
pewne jest to, ze material genetyczny na cyklu jest uposledzony

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-10-29 11:17:12

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
dobrykoks to co napisales a to do czego dales link to 2 zupelnie rozne rzeczy,
to ze wysoki poziom testa uogulniajac obniza iq to wiadomo nie od dzis, ale to akurat nie ma wplywu na to ze dziecko urodzi sie chore. chcialbym zobaczys wyniki tych badan o ktorych mowisz bo smiem w nie watpic, czytalem kiedys opinie lekarza ktory twierdzil ze zarzywanie starydów przez ojca nie prowadzi do chorob genetycznych poczetego dziecka, oczywiscie zarzywanie sterydow przez matke w ciazy moze prowadzic do negatywnych zmian w plodzie.
milczex nie chce mi sie czytac linka ale podobno bardzo wysoki poziom tescia powoduje mniejsza ruchliwosc plemnikow, co by wyjasnialo jego dzialanie antykncepcyjne.
mnie jednak bardziej interesuje kwestia tak to nazwe "zespucia" materialu genetycznego przez sterydy, wydaje mi sie to bzdura , ale jesli jest prawdziwe to dobrykoks , czy to jest trwale wedlug badan czy po zejsciu z koksu produkuje sie juz zdorwe dzieci :D

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
ciekawe badania micz. chociaz nie mam przekonania ze 500mg testosteronu jest tak skuteczna antykoncepcja, a badania na chinczykach to chyba zart, przeciez oni maja takie krotkie fiuutki, ze nie do konca naukowcy wyjasnili w jaki sposob sie mnoza. prawdopodobnie chodzi o paczkowanie lub podzial plechy, ale to chyba jakies spekulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
04mike to co miałem w internecie to do tego dałem link, całą resztę znajdziesz w książkach o tematyce których podałem (oraz wszelkich ośrodkach socjalnych). Każdy lek hormonalny jest mutagenem (niepodważalny fakt). Większość chorób genetycznych, jest przenoszonych w lini ojca, często dana choroba jednak występuje też w lini matki, jednak nie jest ujawniona (coś jak nosicielstwo hiv) po prostu pewne genetyczne predyspozycje, które często ujawniają się w kolejnym pokoleniu tj dzieciach dzieci - np schizofrenia. Co do opinii lekarza to zarówno można się zgodzić i nie zgodzić, zgodzić dlatego, bo nawet paląca matka może urodzić zdrowe dziecko jeśli nie ma żadnych genetycznych predyspozycji by urodzić chore, nie zgodzić, bo nigdy nie masz pewności, że takich predyspozycji nie ma matka lub ojciec. Poza tym, zdrowy płód - wcale nie nie oznacza, że urodzi się zdrowe dziecko - schizofrenia może pojawić się w wieku przedszkolny ale też w wieku 30 lat, głuchota może pojawić za życia płodowego jak i przy rodzeniu przez matkę, transseksualizm zwykle ujawnia się po okresie dojrzewania itd. A to czy po zejściu z koksu produkuje sie zdrowe dzieci czy nie niema jednoznacznej odpowiedz - nie kiedy zmiany są już po sięgniecu po coś, a czasem dopiero po jakimś czasie, w zależności znowu od predyspozycji genetycznych - jedne weźmie raz w życiu bucha się i zawiesi (schizofrenia na całe życie), drugi będzie jarał całe życie i nic mu nie będzie. Oprócz tego z ruchliwościa plemników wcale nie jest tak prosto, plemniki wbrew pozorom to nie sa takie głupie istoty, co tylko gnają by zapłodnić komórkę jajową, jakiś czas temu udowodniono (odsyłam do książki wojny plemników), ze są różne wyspecjalizowane grupy plemników w śród których są te wyścigowe, jaki waleczne (walczące z plemnikami z innym DNA) i zupełnie inne - szczegóły w wspominanej książce. Jednak wszystkie mają uszkodzone DNA, chodzi o to, ze mechanizm obrony przed plemnikami innego samca w macicy, niszczy sam swoje plemniki (bo każde DNA jest trochę inne w skutek uszkodzenia przez testosteron, który niszczy białka budujące łańcuch DNA).



Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2009-10-29 15:57:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mike zepsucie materialu genetycznego to jest sprawa bezduskusyjna,
i to nie tylko sterydy ale gama innych lekow, pewnie wszystkie w miejszym lub wiekszym stopniu i to od tego stopnia wlasnie zalezy, czy dziecko urodzi sie git,
material genetyczny to nie tylko kwestia tego czy bedzie mialo raczki i nozki na miejscu ale tez to, ze urodzi sie i bedzie sobie zwyklym czlowiekiem, a byc moze gdyby nie zubozaly material dna mogloby byc einsteinem, kumacie

Wg mnie aby w pelni wykorzystac to co mozna dziecku przekazac trzeba byc off minimum 6 miesiecy,
co jeszcze raz podkreslam nie znaczy, ze w przeciwnym wypadku z dzieckiem bedzie "cos nie tak"

Shield no dlatego zaznaczylem wyraznie, ze to badanie "po chinsku"

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tez kiedys mi jakas b madra glowa powiedziala, ze w niektorych krajach stosuje sie wlasnie 500mg testa jako antykoncepcja... tylko nie pamietam czy to dawka miesieczna tygodniowa czy moze dzienna ale ogolnie to srednio to widze chyba ze ktos lupie tak latami bez przerwy i zadnych hcg clomidow itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wtedy bylaby to raczej nieodwracalna ingerencja , a chinole napisala , ze jest odwracalna
chyba, ze badanie z dupy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
kiedyś w starym chyba F'lexie czytałem że w stanach mieli robić badania nad chyba 200 mg week testo,właśnie jako środek antykoncepcyjny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
na pewno w pewnych przypadkach to moze sie sprawdzic
ale ja bym nie ryzykowal

z reszta ile razy sie slyszalo o tym, ze ktos na cyklu zaplodnil kobiete...

takze.... spuszczac sie na cycki i bedzie git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zadanie :))

Następny temat

grecka meta

WHEY premium