SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANIMAL ODŻYWKI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Animal Test, to cosik wiecej niz tylko co piszesz. Spojrz ponizej na liste i sam sobie odpowiedz, czy tzw. transport to takie "nic" w przypadku ph.

1-Test Complex 325mg
• 5a-androstene-3-one-17 THP Ether
• 5a -androstene-3-one-17-undecanoate
• 5a -androstene-3-one-17ß-ol
• 1,4-androstadiene-3,17-dione

1-Test Transport Complex
• Hydroxypropyl ß-Cyclodextrin 50mg
• Lipid Complex 1000mg (Linolenic Acid, Linoleic Acid, Oleic Acid, Palmitic Acid

Acid Buffering Complex 2.5g

A juz tak na marginesie, to ile kosztuja w Polsce takie wynalazki jak Animal Test, Animal Stak, Animal Pak, Animal Nitro, etc.?

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie pierwsze... te estry powinny byc przechowywane w lodówce, inaczej traca swoje wlasciwosci...
czy w hurtowniach/sklepach maja lodowki ?

bo po 2-3 miechach moze juz byc sam olej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zreszta animalstak leszcem nie jestes i wiesz jaka jest zabawa z undestorem/andriolem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Osz w morde!!! Widzialem ceny, ktore sa w sklepiku SFD na Universal. Czy w Polsce dolar kosztuje juz 8zl???

Bo rozumiem, ze jak ktos sprzedaje w Polsce w detalu te wynalazki, to kupuje je w Stanach po cenach hurtowych, a ja tylko przeliczylem dolar do zlotowki porownujac ceny detaliczne.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Heh w zadej hurtowni chyba lodówek o tych celów nie używają..
To nie apteki.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mietas, domyslam sie.. pytanie retoryczne
dlatego uwazam ze SAA to towar wylacznie apteczny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Jasne, ze wiem. Ale undestor to light cycle, raczej nikt z solidnie koksujacych nie traktuje powaznie tej "zabawki". Co poniektorzy mowili mi, ze oni takie rzeczy biora na podtrzymanie po cyklu... Rece opadaja, wiem.
Powiem szczerze, ze gdyby nie skutki uboczne, to sam bym chcial byc na neverending cycle.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi chodzilo o to, ze undestora trzeba trzymac w lodowce...
bo po 2-3 miechach w kapsulkach jest sam olej...

a tu masz podobne estry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Z Andriolem, to nie jest dokladnie tak jak piszesz. Moze byc poza lodowka do 30 dni (tak jest napisane na opakowaniu i ulotce zamieszconej w srodku), ale w temp nie wyzszej niz chyba 25 st. C. Farmaceutom zalecaja oczywiscie przetrzymywanie tego leku w lodowkach (nigdy nie wiadomo ile czasu bedzie stal w aptece). To co pisal mr. J. Czech w swojej "biblii koksu" to lekka przesada, powielana zreszta bez opamietania na necie.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na polskim undestorze pisza ze 90dni poza apteką...
tyle ze na czarnym rynku nigdy nie wiesz czy nie lezal np przy kaloryferze

podobnie z tym stackiem.. tu tez masz takie estry... a jak je przechowuja? jak je transportuja? pozatym napewno leża dłuzej niz 3 miechy... bo to towar powoli rotujacy, [raz z powodu ceny, a dwa waskiej grupy docelowej]....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do kretki

Następny temat

bialeczko z kreta remix

WHEY premium