SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALOE VERA

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
*Przyznam, że nie znam zawartości płynu w płynie w tej akurat chwili.

*Koszt są jakie są. Nie znam tajemnic produkcyjnych, marż, kosztów rzeczywistych. Zapewniam jednak, że w handlu wolnorynkowym z sufitu się nie biorą i mają swoje uzasadnienie. Ponadto przeglądając nasze produkty na chłodno, patrząc na konkretny skład, jestem przekonany, że większośc z Was uzna je za naprawdę dobre. Inna kwestia, o której kiedyś już wspominałem, to nadal tani dolar i stąd popularnośc wszystkiego, co pochodzi ze stanów. Dział Suplementacja aż się od tego roi.

*A tak w ramach ciekawostki dla interesujących się tematem naszych suplementów; wejdźcie proszę na naszą stronę firmową, a następnie kliknijcie w wyborze języka na np. czeski. Zobaczycie ile różnych produktów ma w swojej ofercie Aminostar, a które póki co można nabyc jedynie za naszą południową granicą (kwestia rejestracji w Polsce).


Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-11-14 21:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nigdy nie negowałem jakości produktów Aminostaru, bo jest ona po prostu wysoka. Niektóre ceny niestety z kosmosu, niektóre bardzo dobre. Cena Aloe Very świadczyć powinna o wysokiej zawartości aloesu. Jeśli tak jest, to jest możliwość włączenia przeze mnie tego produktu do swojego planu.
Po czesku rzeczywiście więcej produktów:) Kilka ciekawych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
psonic chodz by 2 posty pod twoja pierwsza wypowiedza...
jak jest cos slabe trzeba to powiedziec ale produkt swiezy nikt jeszcze stestowac nie zdazyl, nie ma porownan do takiego suplementu z innej firmy a im juz drogo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jest takich produktów co najmniej kilka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Mi też nie chodziło o produkt ale wyłącznie o cenę. Jak wiemy my osoby ćwiczące bierzemy zdecydowanie więcej odżywek i suplementów niż zwykły śmiertelnik, więc wydajemy na to kupę kasy. Nowości jest pełno z chęcią je próbuje ale żeby poczuć nawet ten aloe vera Bastian nie mów, że wystarczy np. butelka miesiecznie. Akurat na ziołolecznictwie trochę się znam a tam podstawowa sprawa to regularność. Większość produktów trzeba brać min. 2 tygodnie, a optymalnym okresem jest 6 tygodni. I to samo dotyczy Aloesu.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No tak, ale jeśli zawartość była by około 50% to taka butelka wystarcza spokojnie na 10 dni, a wtedy to diametralnie zmienia postać rzeczy. Nawet gdyby starczała na 5-7 dni to już to by wyglądało sympatycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
A przeczytałeś dawkowanie? JEDNA BUTELKA DZIENNIE.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No tak sobie mogą napisać, ale dawka dzienna racjonalna soko to 25-30 ml. Dlatego teraz tak na prawdę nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ale nie wiemy czy to sok.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
to nie sok czysty a napój stad nadzieja na 50% zawartość soku jest urojona :P

na moje to jest tak 3/4 wody, 1/8soku z aloesu + 1/8 inneg osoku do smaku :P

cośjak sok z żurawiny, litr za 7-8 pln w tym, że baząjest inne, tańsze warzywo lub owoc a żurawiny jest w tym 10-15%

_Bastian_

dość dawno temu, z półtora roku ... i bez takich argumentów bo w polskich warunkach zamkniecie produkcji lub linii tego rodzaju produkcji możę sie zdarzyc kazdemu :P

przypominam, że soki typu:

marvit, cymes czy ogrody natury czy tez niektóe tymbarki są niepasteryzowane i ich wartośćodzywcza jest wyższa wielokrotnie od zgotowanych i ocukrzonych typowych soków ..

zawartość pewnych dobroczynnych substancji moze byc nawet do 10x wyższa niz w przypadku sokó pasteryzowanych ... poza tym soki pasteryzowane na zawartośćpewnych substancji bada się manipulacyjnie, na zawartośćsubstancji odzywczych przed pasteryzacja a na zawartosć bakterii po :P kazdy widaćbada jak mu pasuje :P

SAM nie boję sięewentualnych bakterii w sokach jednodniowych a możęinaczej, wkalkulowane ryzyko i profity przewazaja ...

a linia produkcyjna soku marvit byla zamknieta przez tydzień :P zamknieto ja prewencyjnie, na wszelki wypadek a powtózne badania nie wykazaly obecnosci bakterii ...

zawsze mozna wybrac cymesa albo ogrody natury jesli ktos sie boi marwitu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty firmy Aminostar

Następny temat

Whey G. Actions

WHEY premium