SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGRESJA NA CYKLU ITP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
ja miałem gostka jakieś 10 lat temu który na chyba 2 czy 3 cyklu tak sobie wkręcił agresora że co 2 dzień kogoś do***ał twierdzac ze go roz******laja te brudasy i skejci na ulicach wiec ciesz sie autorze ze nie ma takiej zrytej bani ;)

chyba jesteśmy z jednego miasta

nie mówisz przypadkiem o heńku ??

identyczna sytuacja... koleś sie ukoksował i wkręcił sobie nagonke na wszystkich skejtopodobnych...

łapał każdego po kolei na swoim osiedlu tłukł po mordzie i przypalał fajkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie łacz 2 orali bo wątrobe.masz tu podobny temat co i jak i dla czego https://www.sfd.pl/Cykl_od_17_lecimy_6_tyg-t595499.html 

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Wiekszosc z tej calej agresji to wlasne wkrety, na pierwszym cyklu bylem jak bomba zegarowa czekalem tylko az cos sie stanie, a tez byly to jakies drobne ilosci testo rzedu 250 e5d, teraz niedawno po dlugiej przerwie szedl nawet gram testa tygodniowo i wszystko bylo spokojnie i bez nerwow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 768
Pikaczumba cokolwiek bierzesz, odstaw to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
z moją banią jest wszystko git,a jak ktoś sie wpisuje do tematów do których nic nie wnosi i zaczyna jakieś pseudo inteligentne gadki to niech lepiej założy temat gdzie indziej pod tytułem pogadam o dupie maryny.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
po pierwszej komunii problem z agresja znika

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ja na cyklu zawsze byłem spokojniejszy niż normalnie, kwestia psychy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
poprostu zwiekszone cisnienie i agresor moze wchodzic. zostancie przy metkach i omkach, bo co innego was tak porobi, ze pojdziecie siedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
Pikaczumba wino dałbym w strzałach :P lepiej ?
tyle ze tez chyba ryje wątrobe damy osłonki mała przerwa bd od jednego srodka do drugiego i ogol;nie nie mam z nia problemow wiec chyba tak zrobie :P

Zmieniony przez - Shakerato w dniu 2010-05-23 22:23:14

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja tam jestem wygodny.wino w strzałach a w tabsach tak samo ryją wątrobe więc poco dupe kłuć

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa uzylnienia

Następny temat

Metanabol po terminie.

WHEY premium