SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7 NUTRITION - Beef Amino vs UNIVERSAL - amino beef

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
pod uwage biore to https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Uni-Liver-opis508.html
https://sklep.sfd.pl/Fitmax_BCAA_Stac_II_ _EAA-opis1710.html
i szukam dalej ale te 2 produkty jakos wpadly mi w oko

Zmieniony przez - zalewskiii w dniu 2014-02-26 14:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Tłumaczymy Ci że aminokwasy "wołowe" to syf a Ty nadal chcesz je brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
po prostu zwykle bcaalepsze pojmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 173 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Co wy wkręcacie chłopu przecież Universal Nutrition 100% Beef Aminos to bardzo dobre aminokwasy całodobowe robie już na nich 2 cykl i jestem zadowolony wcinam 5,6 tabsów dziennie i jest OK kumple mają i też bardzo chwalą poza tym jest dobra cena w sklepie SFD pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
To dalej rób cykle na aminokwasach . No glutamina/hmb też można stwierdzić że dziala, tzn można brać i będzie OK. To nie są jakieś nie działające Aminy, mimo wszystko mają wszystkie egzogenne Aminokwasy, w może nie najoptymalniejszych proporcjach ale są tak więc jakiś tam pozytywny bodziec na regeneracje mogą mieć, jakkolwiek czyste BCAA/EAA będzie po prostu skuteczniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Mógbym prosić kogokolwiek z was do Wyslania mi czystego bcaa z eaa ? Z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
lufkacz
Co wy wkręcacie chłopu przecież Universal Nutrition 100% Beef Aminos to bardzo dobre aminokwasy całodobowe robie już na nich 2 cykl i jestem zadowolony wcinam 5,6 tabsów dziennie i jest OK kumple mają i też bardzo chwalą poza tym jest dobra cena w sklepie SFD pozdro




30 lat i takie durnoty piszesz ogarnij sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 173 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Nie robię cyklu na samych aminokwasach stosuje je jako dodatek napisałem że amino z universala są dobre bo są dużo ludzi ich stosuje i sobie chwali zobacz sobie opinie na SFD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 173 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
wiem że BCAA/EAA będą lepsze ale nie pisz że beef amino to g**** jak sam nie stosowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Nigdy ich nie brałem i nie zamierzam bo nie jestem głupi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać BCAA Powder czy BCAA xtra

Następny temat

Przedtreningówka

WHEY premium