SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

666 - szatanska akcja celnikow, ktorzy znowu przypakuja:(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
duggi z tego co tam napisali, to nie byly gownioane podrobki, bo srodki mialy znacznie zawyzone zawartosci subsatncji czynnej.

no chyba ze sarkazmem zuciles a nie wylapalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawyzone stezenia = wiekszy sukces policji, bo zatrzymali leki jeszcze bardziej grozne.... czytajcie takie rzeczy z przymrozeniem oka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
zawyzone stezania do aptecznych co pewnei z naklejek wyczytali bo po tygodniu tego od razu nie badali. Na razie pewnei maja z czym innym wiecej roboty. A napisac tak musza pod publike.

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Badrich, Twoja opinia jest pewnie bliższa prawdy aniżeli klamstwa.
Chociaz ja w pierwszej kolejnosci pomyslalem, że jedyne zawyzone stezenie moze byc ktorys z komponentów calosci typu wieksza ilosc alkoholu niz substancji aktywnej, z gory zaznaczam, że jestem pesymistą.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-06-19 14:14:54

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Oczywiscie ze zawyzone stezenie to wartosci calego syfu a nie subst. aktywnej.

Jeszcze takiego producenta ktory by ladowal wiecej by zarabiac mniej to w pl chyba nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie było i nie będzie, jak tyle towaru poszło to już widzę jakie sobie teraz cykle psiarnia układa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Był EAP.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
1 serie :) Klepały niemiłosiernie

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wiem, bo jak bilem propa z deca to po 3 tygodniach kolezka ktory mnie nie widział lapał sie za głowe jak mnie zobaczyl

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ponad 6 lat na rynku i nadal popularny

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methanabol z prolongatum

Następny temat

real czy podróba meta razak.

WHEY premium