SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4miesiąc, początkujący - prośba o pomoc w suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
1)Wiek: 22
2)Waga: było 78 -> jest 73kg
3)Wzrost: 175 cm
4)Wymiary: Biceps (na spoczynku) - 35 cm
Klata: 100
Talia: 88
Udo: 50
5) Staż: początek 4 miesiąca na siłowni
6) Cel suplementacji: ograniczenie tkanki tłuszczowej, przy utrzymaniu wagi na poziomie ~ 75-80 kg
7) Dotychczas stosowane suplementy: Brak
8) KWOTA KTÓRą MOGę PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:150-180 zeta
9) Poziom BF: ~18,9-19,5%
10)Tendencja do: tycia, ogólnie spore wahania wagi w obie strony (nawet do 8-10kg w ciągu 3 miesięcy)
11) Dieta: 5 posiłków dziennie, ograniczenie tłuszczy i węglowodanów, ost. posiłek o 20.

Coś od siebie.
Siłka 2-4 razy w tyg (klata/biceps) w zależności od czasu - od ponad 3 miesięcy.
Trening MMA raz w tygodniu (od przyszłego tygodnia 2 razy) - od 2,5 miesiąca
A6W - 35 dzień
W planach codzienny bieg na czczo - po skończonej A6W.
Od początku zabawy straciłem 5 kilo (z 78 do 73 kg), obawiam się jednak, że jeszcze daleka droga, aby zrzucić wszystkie pokłady tłuszczu. Nie chcę przy tym wyglądać jak patyk, ani też doprowadzać do procesów katabolicznych. Czas na ww. aktywności będę miał do maja. Potem egzaminy, a na wakacjach praca fizyczna i kompletny brak czasu na siłownię. Powrót na siłkę dopiero od października.
// PYTANIE: Jakie suplementy mogę zastosować, aby przyspieszyć spalanie tłuszczu, a jednocześnie lekko wzmacniać masę mięśniową? Tak by moja waga nadal oscylowała wokół 75-78 kg?
Polecano mi Kreatynę + Dekstrozę oraz HMB. Wiem, że na kreatynę trochu za wcześnie, ale nigdy nie będę w stanie trenować przez cały rok bez przerwy, poza tym mam spore doświadczenie jeśli chodzi o pracę fizyczną, przed rozpoczęciem ćwiczeń na siłowni. Druga sprawa - HMB. Znajomy stosował (w płynie) i wyniki miał bardzo obiecujące. Z drugiej strony wiele negatywnych opini można przeczytać nt tego specyfiku.
Proszę o radę czy jest to dobre połączenie i nadaje się w moim przypadku.
Pozdrawiam

Ból to słabość opuszczająca ciało

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
hmb olej-nie dziala
dieta redukcyjna+aeroby,supli nie trzeba na spalanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie mass xxl

Następny temat

Co dołożyć do PVL Mutant Mass?

WHEY premium