SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Miesiace po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja nie wiem na jakie Wy liczycie efekty po kreci?

poszlo cos komus na tym kiedys??

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
ajjjj.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie ajjj
mam na mysli jakies wymierne efekty na krecie po kilku cyklach z saa
ja krete tez stosuje ale raczej dla zasady bo efektow nie ma absolutnei zadnych

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
to sproboj na cyklu wiem ze teoretycznie nic nie da,ale mi dopiero cos sie ruszylo jak dodalem krete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kreatyne stosuje zazwyczaj tylko po cyklach bardziej na podtrzymanie niz na to zeby liczy na jakies mega wymierne wynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
tzn niemówie tu o mono tylko o nowszych bajerach ala crev/ko/xp itpitd. eno pewnie że komuś niewidzi sie wydawać te ~150plnów na "jakąś" tam kretke jak zaraz sobie policzy i ma paczke omo+meta+pct itd. ale dla kogoś kto ma siano na tego typu żeczy i niewidzi mu sie lecieć nontoper na soku to jest to zajefajna alternatywa

to naprawde działa! sam byłem zaskoczony jak po po***anym ostatnim cyklu zaczołęm sie ciąć na sucho i wspomagać crev ,efekty były wow. pompa,zyłki power z treningu na trening+++ za***iasty wypas. polecam wypróbować sceptykom

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
ja kupilem puszke KO ----> i wow za***iscie mi sie na tym cwiczy, fajna pompa , jakis bardziej nabity chodze .... jem KO przed kreningiem a reszte dojadam mono .. zaluje ze nie wzialem 2 x KO ale wszytsko pzredemna

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
to powinna mnie ruszyć kreatyna czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brok jak miale przerwe min 6tyg po skonczeniu wczesniejszej kredki to powinienes odczuc efektjej dzilania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
mysle ze powinienes odczuc ... a dzialanie napewno poczujesz .. odpusc zwykle mono i kup jakies rakietowe wynalazki :

Xpand/KO/Clout ... 2 na cykl trzeba .. tanio nie bedzie :)

2x XP = 350 zl
2x KO = 300 zl
XP + Clout = whoooy

wsumie mozesz kupic puszke KO i Cellpumpa ... wyjdzie ok 220 zl .. najekonomiczniejsze wyjscie a tez powinno klepnac

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co proponujecie na 3 cykl??

Następny temat

2 tygodniówka

WHEY premium