SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl PH.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
Witam !
Jaki PH obecnie jest ok ? Chcialbym ruszyc z cyklonem na PH bo do mety nie mam dostepu.. a wolalbym mete, ale no nic nie zrobie skoro nie mam dostepu, PH na allegro kupi to nie ma problemu z tym..
oslonki,dietka,odblok wszystko mam.
gadu : 4682310 jakby ktos chcial doradzic poza forum rowniez zapraszam ; )

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 75

Wzrost: 177

Obwód klatki: 112

Obwód ramienia: 40,5

Obwód talii: mało

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 35

Staż na siłowni: 4

Ilość spożywanego białka: 2,5-3 bardziej 2,5 bo praca..

Ilość spożywanych węglowodanów: 6 dz. treningowy 5 nie treningowy

Ilość spożywanych tłuszczów: 1

Opis przebytych cykli sterydowych: 0

Trening: split

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 0

Poziom BF%: mniej niz 15 - krata jest na brzuchu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudniecia

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 120

Martwy ciąg (MAX): 180

Przysiad (MAX): maxow nie robie - kolano
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
0 przyrostów od "koksu" a dokladniej mety..
przyrosty od diety owszem.. wiec wszystko bylo dobrze tylko brak bylo tego bodzca..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
do odbloku aptecznego masz dostęp a do mety nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
tak, mam cloma nawet kupilem sobie ;)
bardzo bardzo chcialem razaka.. chociazby apx bo jest ten kod i mozna sprawdzic czy walek.. jadlem wczesniej walka i mam uraz.. a razaka to nikt niby nie ma..
boje sie troche o flaki przy PH..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to nie możesz wziąć mety z tego samego źródła co clomid?
te kody to sprawdzania często są g*wno warte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
niestety, nie ma tej co chce czyli razak/scante/apx a walkow mam juz dosysc..
zdr.
czego gowno warte? jakby tak bylo to by ktos musial sie wlamac do ich bazy danych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zejdź na ziemię człowieku....
przecież to wszystko są undery, myślisz, że nią mają co robić tylko uaktualniać kody?
to tylko chwyt marketingowy żeby zwiększyć wiarygodność
flor medico też miało kody, pierwsza partia jeszcze jakoś funkcjonowała pod tym względem, później już rożnie było a towar klepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
wiem ze to sa undery a co do kodow to nie generalizuj wszystkich firm i nie wrzucaj ich do 1 worka bo FM mialo a pozniej bywalo roznie.
razak jest w miare nowy wiec pewnie i bym sie zalapal..
a skoro bylo roznie a towar dzialal, to dlaczego nie moge sie przynajmniej choc troche upewnic ze nie mam walka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nigdy nie będziesz miał pewności kupując undera
zgodność numeru potwierdzi co najwyżej to, że oni to wyprodukowali, ale już składu Ci nie zagwarantuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
to by mnie juz osobiscie satysfakjonowało.. ze zrobili to oni a nie jakas piwnica pod warszawa..
niestety nie mam dostepu do tych metek i nie wiem co z tego bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
człowieku, ale oni właśnie to robią po piwnicach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
nie rozumiesz, jadłem juz i ja i paru moich znajomych orale i byly to walki dlatego mam uraz a te kody to zawsze jakies zabezpieczenie.
ale ty sie upierasz przy swoim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki boldek obecnie

Następny temat

1 cykl

WHEY premium