SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

11.11.11 , no wlasnie , troche polityki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Kiedyś błędnie jak każdy z resztą to przez stalina i bermana.patriotyzm,nacjonalizm i szowinizm został przeinaczony.tak naprawdę to nie jestem nacjonalistą tylko szowinistą.w obecnych czasach mozna to nazwać skrajnym nacjonalizmem

o tu mam dobry filmik wyjaśniający wsio






ps,wiem ubić kamerzystę

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-30 16:14:18

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Podziwiam ze jeszcze Ci sie chce

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Jedna osoba to zawsze wielki sukces

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Chwilę powstrzymywałem się od komentarza, ale widząc co się dzieje, muszę coś dodać od siebie. Poiuy brawo, bardzo ciekawe posty, łap soga.
Olokk
Twoja jakakolwiek merytoryka(a śmiem twierdzić że iloraz inteligencji też) sięgnął dna. Nie masz zielonego pojęcia o historii, gospodarce, socjologii(zastanawiam się czy w ogóle o czymkolwiek masz pojęcie). Jeśli faktycznie skończyłeś jakieś studia, twoja osoba świadczy niezbicie jak są one bezsensowne. Niestety trzeba pisać ad personam, bo o jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji nie mowy, przy tym poziomie, jaki prezentujesz.
Pikaczumba
Powiadasz że jesteś szowinistą narodowym, więc jesteś takim samym pożytecznym idiotą jak Olokk. Szowinizm narodowy jest myśleniem z samej natury idiotyczne, nie mające jakiejkolwiek przyszłości. W dzisiejszych czasach, przy tak dużej sile jaką osiągnął reżim demoliberalny, jedynie współpraca europejskich nacjonalistów może przynieść jego upadek. Temat ten był wiele razy poruszany na ostatnim kongresie NOPu, sam miałem przyjemność rozmawiać na ten temat z gośćmi zagranicznymi.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Kolego nie którzy gadają a inni działają,tym sie róznimy tez jestem za współpracą nacjonalistów wiec nie wiem co na mnie wskakujesz.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Wskakuje bo głupoty piszesz. Jak możesz być szowinistą narodowym i jednocześnie być za współpracą europejskich nacjonalistów, to samo w sobie się wyklucza. Weźmy choćby przykład niemieckich szowinistów, kogo pierwszego mordowali po wejściu do Polski? Otóż Polskich nacjonalistów. Co do tego działania to trafiłeś jak kulą w płot, bo akurat wróciłem z kontry na manifestację w sprawie sprzeciwu wobec legalizacji "Zakazu Pedałowania"(nota bene bardzo fajnie nam kontra wyszła,a pedały się zbłaźnili). Regularne plakatowanie miasta, rozdawanie ulotek, organizacja pikiet i manifestacji, praca u podstaw w różnych środowiskach, pisywanie rozmaitych tekstów tożsamościowych i ideowych mogę nazwać działaniem, choć wiem że mogę zawsze dać z siebie więcej.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Widzisz kolego,cel uświęca środki,współpraca git,ale wiadomo że wszędzie dobrze ale w domu najlepiejczasami robi sie pewne odstępstwa,prawda??podam tobie 2 przykłady w jednym(fortunne albo i nie fortunne ale fanatycznym okiem trafne)przykład narkotyki,ja jestem za legalizacją(tylko heroiny czy czegos tam mocniejszego,no i oczywiście zmiana prawa nie jak u anglosasów,kula w łeb i w p***u do piachu) bo przecież to wspaniała naturalna selekcja,nikogo nie trzeba namawiać sami siebie niszczą 2,mój pakistański ziomek wypełnia bardzo ważną i istotna misje której sam bym sie nie podjął,degeneruje młodych anglików narkotykami(zresztą te dzieci chyba głupsze nie bedą)

A tak propo nacjonalistów,anglicy zdrajcy,szwaby naziści,u ruski8ch sa podziały itd,francuzi tez nie sa zbytnio przychylni naszemu krajowi,litwini to wiadomo vilnusy.itd oczywiście sa wyjątki.historia pokazuje że zawsze byliśmy sami.

komunistyczne śmiecie zawsze sie ośmieszają i nigdy nie staną do otwartej konfrontacji,zastanawiałeś sie kiedyś dlaczego oni sa tak słabi pod każdym względem?bo sami siebie niszczą a my w tym czasie dążymy do samo udoskonalenia,bo my dbamy o naród,kraj,Polskie symbole no i reszte o której dobrze wiemy,dobrze ze działasz,popieram,tez działam tylko że bardziej radykalnie

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-30 18:24:26

chciałbym zaznaczyć że to nie konkurs kto wiecej robi dla sprawy ani kto jaki jest liczy sie jeden cel.Triumf Orła Białego



Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-30 18:29:22

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tjujka, właśnie zobaczyłem w profilu wiek 19 lat
I Ty, dzieciaku chcesz komukolwiek brak kompetencji wypominać, skoro Twoje poglądy opierają się jeszcze na młodzieńczym buncie małolata onanisty?

Ostatnie ostrzeżenie, tylko dlatego, że bycie małolatem usprawiedliwia po części głupotę. Za następne obrażanie jakichkolwiek userów polecisz z forum do czasu, aż będę pewny, że Twój wiek będzie miał dwójkę z przodu

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Przez głupków nie znających znaczeń podstawowych słów nacjonalizm jest kojarzony właśnie z szowinizmem narodowym i nie istnieje już dziś pojęcie "skrajny nacjonalizm" bo każdy nacjonalizm znaczy właśnie to w oczach ludzi.

Co do samego Marszu - byłem w Wawie od rana, miałem nawet przyjemność machania przez okno do niezabezpieczonej jeszcze psami krytyki politycznej (ani antifa, ani pedały, anie niemcy niestety nie chcieli wyjść zrobić mi krzywdy :( ). W centrum starć też udało mi się znaleźć, wina za zajścia w 100% leży po stronie władz miasta i policji - gdyby nie pozwolono p****** robić kontry na naszej trasie - nie było żadnej rozróby z psami (skończyłoby się wieczornym wpier-doleniem czerwonym i tyle - a wiec calkiem milo), a ze pani prezydent miasta i policja wydała na to zgodę, po czym zaatakowała nasz Marsz, gdy chcieliśmy iść w stronę pedałów, kibice (chociaż chooy wie ile w tym wszystkim było prowokatorow z psiarni/lewactwa) po prostu egzekwowali swoje prawa. Bardzo słusznie zresztą, chociaż spier-doliło to całą impreze.

Sława Wielkiej Polsce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Olokk
Ja po prostu stwierdzam fakt o twej niekompetencji, opierając się na twoich postach. Uwierz mi że pomimo młodego wieku trochę już w życiu osiągnąłem, nie tylko na tle sportowym, ale także naukowym. A tak poza tym argumentów brak, to się trzeba wziąć za wiek, zaiste tonący brzytwy się chwyta.
Pikaczumba
Rozumiem twój punkt widzenia, ale go nie podzielam. Nacjonalizm nie opiera się tylko na miłości do Narodu, ale także do każdego człowieka który jest częścią składową tego narodu. To właśnie miłość powinna determinować nasze wszystkie działania, nie można zatracić się w błędnym kole nienawiści, bo taka droga nie prowadzi do niczego. Jednak nie można też zapomnieć o sprawiedliwości, a więc zdrajcy Narodu nie pozostaną bezkarni, a spotka ich należny los. Jednak sprawiedliwość bez miłości okaże się tylko pustym okrucieństwem. Co do współpracy z innymi narodami to tacy anglicy jak Derek Holland czy Nick Griffin są bardzo przychylni naszej sprawie i dość owocnie z nimi współpracujemy, co do reszty narodów to potraktowałeś sprawę dość skrótowo ale poniekąd można się zgodzić. Walczymy jednak z ogromną siłą jaką jest reżim demoliberalny i tylko ścisła współpraca, może pomóc nam obalić go. Dlatego też NOP stara się zacieśniać porozumienia z organizacjami trzeciopozycyjnymi, także i z tymi, gdzie dzieli nas historia(ukraińska Svoboda). Oczywistym jest jednak fakt że zagraniczna współpraca nie zwalnia nas z ogromu pracy na swym rodzimym gruncie, oraz z ciągłego samodoskonalenia się. Co do mierności komunistów i innego podobnego elementu, to oni zawsze pozostaną słabi, gdyż są kompletnie bezideowi. Dążą jedynie do samozadowolenia nie patrząc na nic innego. Gotowi są sprzedać własne matki, jeśli tylko dostrzegą w tym zysk dla siebie. Dlatego też w końcu upadną a upadek ich będzie wielki. Jeszcze odnosząc się do działania, to ja nie prowadzę żadnej licytacji, przytoczyłem tylko przykłady mej działalności, by nie zostać odebrany jako internetowy mendrek, co tylko pisze w internecie a sam nic nie robi. Każde działanie jest dobre, byleby prowadziło do jednego najważnieszego celu, a więc do Wielkiej Polski. Nawet produkowanie się tu na forum, może przynieść dobre owoce, bo a nuż ktoś przeczyta nasze wypociny i zmieni zdanie co do idei narodowej. Tak więc kończąc pozdrawiam i życzę powodzenia w działaniu. Saluto!

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

Następny temat

Przepis na STEJKA.

WHEY premium