SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

11.11.11 , no wlasnie , troche polityki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13737

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Że też ich jeszcze nikt nie rozliczył za tę zuchwałą kradzież księżyca... Alik ponoć też był zamieszany, więc przy życiu pozostał dziś tylko jeden sprawca.


Co do "Marszu Niepodległości" strony medalu oczywiście są dwie.
Nie mam zamiaru usprawiedliwiać żadnej ze stron ale biedni porządni "polscy patrioci" też mają za uszami i to bardzo dużo.





Link nie działa

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-23 10:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
który link nie smiga postaram sie cos wykabinować

nie bede zaprzeczał wydarzeniom które miały miejsce(w porównaniu do kolegi OloKK)jest wszystko pokazane co i jak było tylko trzeba zrozumieć przyczyny powstania tych całych zamieszek.w końcu tytanik nie zatoną od tak sobie podałem łopatologiczne fakty które doprowadziły do tego wszystkiego,jeżeli do kogoś nie przemawiają fakty no to jak to sie mówi trudno

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Dziś wrocilem z nocki i ogladalem tvn24, to tez niezly popis obiektywizmu i bezstronnosci widzialem, gdy pan redaktor z obuzeniem i lamiacym glosem obwiescil ze sad zalegalizowal symbole onr-u, w tym zakaz pedalowania. Nic tam skaczace jak szalone w gore ceny benzyny, nic tam podniesienie wieku emerytalnego, nic tam zabieranie ulg za dzieci, internet itp. To wszystko mozna zniesc, ale pan redaktor nie mogl pojac jak mozna bylo zalegalizowac zakaz pedalowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Z okazji świat i nowego roku wasz rzad życzy wam wszystkiego najlepszego oraz podnosimy ceny prądu wody i gazu(jak co roku)
Nasz naród to stado baranków i telewizor za nich mysli,wspaniały temat zastępczy orzełki na koszulkach.najpierw j**niemy logo pzpn,ludzie sie po burzą tv bedzie miało o czym gadac a potem przywrócimy orzełki

Zmiana ludzi w rządzie??super powstawiajmy takich ludzi którzy nie maja zielonego pojecia co sie dzieje,czyli nic sie nie zmieni,oni nic nie zrobią ani nic nie spieprzą bo sie nie da

no i oczywiście wymarzone silne państwo OloKK będzie sie musiało bronic przed szarymi obywatelami jak w końcu sie obudzą.rządy zakonserwowanej żydobolszewi musza zostać zniszczone

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pedałów nie lubię a granaty chyba już taniej wychodzą niż koktajle Mołotowa. Dojrzewam do decyzji żeby wypyerdalać z tego socjalistycznego bagna.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-23 16:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Huebert ja jestem bardzo obiektywny co do tego marszu , ale ten filmik co wrzuciles to jest 100% medialna manipulacja.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1038
coz lewactwo jest w ofensywie. juz niedlugo pedaly beda mogly adoptowac dzieci itd...ta cala banda homosiow pelni dzis taka sama role jak kiedys "ucisniony" proletariat. lewica pod przykrywka obrony dewiantow seksualnych roznej masci glosi swoje hasla. szkoda ze nie dotarlem na marsz,za rok tez bedzie miejmy nadzieje. zastrzegam, ze nie jestem zadnym pisowcem, a tym bardziej lemingem popierajacym PO. mam poglady zdroworozsadkowe(konserwatywno-liberale). Dobry cytat: 'Kto w wieku 20 lat nie byl lewicowcem, ten nie ma serca. Kto w wieku 40 lat nie jest konserwatysta, to znaczy ze nie ma mozgu' W.Churchill. U mie bylo tak samo z tym ze szybciej heh,wierzylem w te lewicowe brednie w wieku 15 lat:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
666
Huebert ja jestem bardzo obiektywny co do tego marszu , ale ten filmik co wrzuciles to jest 100% medialna manipulacja.


W podobnym tonie jak filmy z drugiej strony barykady.

Pamiętam doskonale jak wyglądały manifestacje NOP-u we Wrocławiu, jacy ludzie w nich uczestniczyli i jakie hasła padały. Z patriotyzmem nie miało to nic wspólnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Są manifestacje i manifestacje.Dzień Niepodległości jest najważniejszym dniem w roku oraz Bitwa pod Grunwaldem(jak by ktoś nie wiedział jest to pierwsze i najstarsze święto państwowe)zapraszam każdego na następny rok,mam nadzieje że organizatorzy z którymi rozmawiałem wyciągną wnioski i następnym razem niemieccy komuniści nie dojada do wawy no i oczywiście organizacja będzie jeszcze lepsza(w tym roku niestety organizacja leżała bo był to pierwszy największy marsz Polskich Patriotów po wojnie!!!)chciałbym jeszcze dodać że marsz wspierali nasi zagraniczni przyjaciele z Węgier,Serbii,Chorwacji,Bułgarii i jeszcze tam ktos ale nie pamiętam,no i oczywiście paredziesiąt osób o których mi wiadomo było w Wilnie w tym dniu.

Każdy z nas dobrze wie jak żydobolszewia pilnie tropiła i niszczyła każdy narodowy ruch,i nie myślcie że wojna sie skończyła w 45 roku,wojna sie kończy w momencie gdy ginie ostatni walczący żołnierz a ostatni żołnierz zginął w walce w 62 roku!!Nie mozna sie nastawiać na przegrana pozycje póki myślimy i nie olewamy kraju możemy cos w nim zmienić,To my jesteśmy przyszłością Wolnej Polski nie jakiś pedał gej transwestyta czy zakonserwowany żydobolszewik bądz jakaś naćpana młodzież.Pół Polski na kresach czeka na Wolną Polskę,los kraju i narodu należy tylko i wyłącznie od nas.NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA,PRECZ Z KOMUNA!

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

Następny temat

Przepis na STEJKA.

WHEY premium