SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Źle przeprowadzony odblok. Co robić??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4514

Ankieta

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

84

Wzrost

185

Staż na siłowni

kilka lat nieregularnie

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

z powodu depresji mały apetyt

Cel cyklu

spróbowanie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

niewielka

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej stabilne

Stan zdrowia

lipa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie ma

PPM (podstawowa przemiana materii)

dosyć szybka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wymienione wyzej badania wystarcza, clomid bierz dalej
dece skonczyles ok 6 tyg temy tak ?
ml to jednostka obietosci a nie wagi.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
Dokladnie. Dece skonczylem bardzo szybko. Dzieki za porade (sog). A mi nie pozostaje nic innego jak brac ten clomid, az w koncu zacznie dzialac po jakims czasie... tylko ile i wbjakich dawkach to brac?


Zmieniony przez - coolbili2000 w dniu 2014-12-16 09:52:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94563 Napisanych postów 364528 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669346
clomid dalej po 50 mg zrób badania i jer potem tutaj wklej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
Badania zrobione. Wyniki jutro okolo poludnia. Dziekuje za dobre rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
Hejka! Mam juz wyniki. Jaka mozecie postawic mi diagnoze i jakies porady? z gory dziekuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94563 Napisanych postów 364528 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669346
Te wyniki jak sam widzisz masz bardzo dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
Czyli mam sie nie martwic i brac dalej clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
Czemu nikt mi nie odpowie? Moim zdaniem tej Prolaktyny to jest dosyć sporo. Kupiłem sobie w aptece witaminy grupy B i B6, żeby go obniżyć. Bo miałem typowe objawy niedoboru tych witamin jak depresję, bezsenność, ogólne pogorszenie samopoczucia, brak libido i przede wszystkim pękające usta i kąciki ust. Dzisiaj sprzęt coś tam lekko dygał i mam nadzieję, że tylko się poprawi :D

Zmieniony przez - coolbili2000 w dniu 2014-12-17 20:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
Witam. Więc sprawa wygląda tak, że trochę poszperałem po forum i nabyłem dosyć ogólną wiedzę na tematy związane z cyklem i z odblokiem. Wiem, że w tym momencie jestem zablokowany.
Za pare dni będę miał znowu hcg + clomid. Teraz zostało mi tylko 5 tabsów clomidu. Więc pytanie brzmi czy odstawić teraz clomid i brać hcg przez 2 tygodnie co 3 dni, potem poczekać 4 dni i wziąć na nowo clomid? Dzięki z góry za odpowiedź :)

Zmieniony przez - coolbili2000 w dniu 2014-12-23 00:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94563 Napisanych postów 364528 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669346
prolaktyna jest w widełkach,test też czyli jadra dały rade tak więc teraz badanie kolego LH i FSH bo tutaj pewnie bedzie problem.do tego mozesz dołożyć kortyzol,progesteron, shgb i tsh

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-12-23 05:35:44

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór środkow pomocy

Następny temat

Co dalej?

WHEY premium