SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Średnio zaawansowany

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Witam mam taki problem cwicze w domowych warunkach okolo 1.5roku rezultaty sa znikome z 26cm w bicku na 31cm z 50kilo na 60kilo , czy to sa waszym zdaniem normalne wyniki. Bo mnie one nie zadowalaja mam 16lat oraz 173wzrostu i jeszcze jedno, kiedy robie powtorzenie w cwiczeniach np w pompkach robie 12pompek minuta przerwy i tak 4x w kazdym z pozostalych cwiczen na miesnie brzucha 4x20 co 20 powtorzen minuta przerwy, jesli cos zle robie moglibysci mi pomoc poniewaz jestem tu na forum nowy myslalem o liczbie powtorzen gdzies slyszale ze za malo powinienem 20 lub wiecej w kazdej serii . A co do diety dotychczas odzywialem sie zdrowo diety nie mialem, od pewnego czasu zaczalem jadac 2x piersi z kurczaka + 2 torebki ryzu dziennie twarog na kolacje na sniadanie trzy jaja oraz magnez na noc czy to dobra "dieta" myslalem tez o suplementach ale doszedlem do wniosku ze jeszcze za wczesnie moze macie inne zdanie z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Chyba zapomnialem dodac ze zalezy mi glownie na rzezbie biceps triceps oraz klata i brzuch (gorne partie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12995
Jak nie masz zamiaru ćwiczyć całego ciała to nie ćwicz w ogóle.
Pewnie nie masz równowagi mięśniowej( ludzkie ciało to inteligentna maszyna :]) i dlatego ci tak powoli przychodzi, pompki musisz robić na różnych szerokościach, żeby różne części mięśni klatki pracowały. A może masz nogi za słabe w porównaniu do reszty.
Poczytaj trochę na menshealth o treningu bez obciążeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przpelatany trening

Następny temat

Trening na kondycje, szybkość i siłe

WHEY premium