SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŚMIERDZE !!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
MihauS też go używam i też go polecam bo jest za***isty
efedrin dzieki za wytłumaczenie o co kaman ;P i za sposób, wypróbuje te mydło . Kupie je jak najszybciej i dam znac za jakis tydzien czy przyniosło jakieś efekty ;)

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
lepiej zapytac osob w twoim otoczeniu, czy czuja jakas woń od ciebie. Czesto tak bywa ze zaleci ci "spod " pachy i takie gorace powietrze z zapachem..A nie koniecznie inni to czuja.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
o kur... . zapomniałem o tym temacie
jeśli ktoś jeszcze do niego zagloda to te mydło średnio pomogło choć i tak nie moge sie nim za czesto myc bo jestem alergikiem i strasznie mi skure wysusza i do tego mnie krostami wysypało

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
Duże te ludzie teraz w tych gimnazjach. Ponad 180 w wieku 14 lat :)
Moja sugestia : Pij dużo wody , bo się odwodnisz jak aż tak naprawdę się pocisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Mialem podobny problem jak bylem w twoim wieku i wiem jakie to jest uciazliwe w szczegolnsci w bliskich kontaktach ale miej wyje*bane na to mi pomoglo mycie sie 4-6razy dziennie i duze ilosci miody i cytryny w ciagu dnia np, pol cytryny na 3herbaty plus łyzeczka miodu do tego i unikalem cebuli,czosnku,fast foodow slodyczy i tego tupu zeczy. Bierz kompleks witamin najlepszych na jakie cie stac a klopot minie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
A co witaminy mają do tego...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Nie wiem czy to jest poprawne politycznie ale czulem(doslownie) roznice ze intensywnosc zapachu byla sporo mniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Może jednak psychika

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
"jednak śmierdze" ten post mnie rozwalił
Próbowałeś zmienić mydło na np. antybakteryjne?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
a czy ktoś się orientuje czy aktywność fizyczna zwiększa potliwość? Bo też mam z tym problem, ostatnio zrobiłem bieg na 6km i przez jakieś 48h po biegu miałem zwiększoną potliwość.. Czy rozkręcanie metabolizmu powoduje wzrost ciepłoty ciała--> wydzielania większej ilości potu?

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania krwi - jakie warto zrobić?

Następny temat

Złamanie obojczyka z przemieszczeniem oraz operacja.

WHEY premium