SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŚLICZNA ŁAWKA ZAPRASZAM!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
nie moge nizej bo kasa mi potrzebna jak holera i daltego tak sie staram zeby sprzedac te obiciązenie jest thorhna ale nie jakies wylewane jest otoczone czymś a w srodku zalane holera wie czym mam gdzies fote moge wyslac jak ktos zainteresowany.. a na allego fakt 199zł ale nie "HMS" taka jak ja nowa kosztuje 330zł jak bym sprzedwal malbsport to bym wolał za uzywke pewnie ze 120zł taki sens lepsza firma wyzsza cena jak powiedzialem połowe kosztow wysylki pokrywam tak wiec wychodzi za lawke ze 230zł .. ale obciążeniem nie wiem sam proponujcie

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Marbo sport to nie jest zla firma. Widze to po komentarzach i wogule po opiniach dotyczacych ich sprzetu. A jak ma to byc bardzo dobra firma to proponuje HES.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
to jest ktos chętny>?

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
no zagadalem do ciebie na gg a ty nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
nic nie doszło mam czesto z tym problem napisz tu swoj numer to ja sie odezwe

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
soo gdzie ty jestes maila napisałem a ty nic odezwij sie tutaj i podaj jakis namiar

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRZEDAM K510i

Następny temat

KUPIĘ 2 x 10kg,15kg, POZNAŃ

WHEY premium