SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łosoś z pesto z szpinaku i serem mozarella w przyprawie tzatzaki

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 438
Z racji tego że jestem na Low Carb, muszę troszke kombinować z jedzeniem i udało mi sie wykombinowac takie smaczne i szybkie danie :)

Proporcje są robione pode mnie:)
Składniki na pieczonego łososia:
Makro 696 kcal 60 g białka 0 g węglowodanów 51 g tłuszczu

Składniki:
filet z łososia 250g
limonka
świeża bazylia
oliwa z oliwek 10ml
przyprawa tzatzaki

Przygotowanie:
Wyciskamy sok z limonki, dodajemy do niego oliwy, bazylii przyprawy tzatzaki i ewentualnie innych przypraw, według upodobań.Póżniej marynujemy łososia i wstawiamy do lodówki na ok30min. w między czasie robimy pesto.

Pesto składniki:
Mozarella 50g
Szpinak
Jogurt naturalny lub mleko ok. 20ml
przyprawy.

Przygotowanie Pesto
Do blendera wkładamy szpinak, czosnek, starty ser mozarella, . Całość miksujemy, dodając stopniowo jogurt naturalny lub mleko, aż pesto nabierze odpowiedniej konsystencji – powinno być gęste, ale dość wilgotne. Przyprawiamy do smaku solą, pieprzem i sokiem z cytryny.

Następnie owijamy kawałki zamarynowanej ryby w pergamin.
7. Wkładamy filety z łososia do rozgrzanego piekarnika (funkcja grill lub ok. 180 stopni Celsjusza). Zapiekamy w piekarniku ok. 20 minut.

Na koniec wszystko kładziemy na talerz i życze wszystkim Smacznego :)






Zmieniony przez - Spiro97 w dniu 2014-12-30 14:59:53

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-12-30 15:05:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
łap soga i pochwałę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŚNIEŻKI MIĘSNE !

Następny temat

Szybki sernik z Ricottą (deser)

WHEY premium