SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4194
Za 250 masz samą ławeczkę, a jeśli ze stojakami to około 450-500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ale na olx znalaLem używaną ławeczkę i stojaki za 270 i pytam się czy są warte uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dopytj się czy ławka ma regulowany skos bo jak nie to kiepsko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
No właśnie nie ma i to jest najwieksza wada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Bez niego nie warto kupować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
można by kupić ale skos też by się przydał czy do do klatki wszelkiego rodzaju wyciskań w siadzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
W takim razie lepiej kupić tą bez regulacji ale markową czy tamtą co wysłałem wcześniej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na pewno nie tamtą co wysłałeś, możesz się wstrzymać i poszukać z regulacją, lepiej mieć coś co będzie funkcjonalne,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Znalazłem coś takiego, tutaj są zintegrowane stojaki Ale ławka jest markowa, regulowana i niedroga.

https://www.olx.pl/oferta/lawke-ze-stojakiem-pod-sztange-oraz-modlitewnikiem-marbo-sport-CID767-IDnHZ3o.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to jest to samo co podałeś jako pierwszą propozycje, jak dla mnie nadal odpada, trenowałem na zintegrowanych ławkach i do najwygodniejszych nie należą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HANTLA REGULOWANA

Następny temat

Jeansy, masywne nogi

WHEY premium