SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka z supermarketu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 366
Mam oferte za 450 zł na dobrą ławeczkę ( w niej modlitewnik oraz na nogi i rozpiętki ) do tego dwa gryfy, jeden łamany + dwa hantle i obciążenie 110 kg ( krążki własnej roboty, trochę za duży mają otwór. ) plus do tego dwa osobno stojaki. Myślę, że warto. A co wy na to :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
jesli ma ona przyrzad na rozpietki to to nie jest dobra lawka tylko chinski badziew zrozum to
Obciazenie wlasnej roboty tzn toczone czy betonowe?? Jesli betonowe to nie oplaca sie

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
zależy jak to wszystko wygląda, j.w. jeśli obciążenie toczone to ok, ławka jeśli w miarę porządna itd o się opłaca

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 366
Ten przyrząd na rozpiętki i tak nie mam zamiaru używać. Właściciel tego sprzętu też ich nie używał. Ja i tak zawsze robiłem hantlami, więc to nie stanowi problemu.

Obciążenie jest toczone. A ławka solidna z tego co widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
nie mozemy Ci powiedziec na 100% bo nie widzielismy nawet zdjec, ale patrzac na sklad tego zestawu to nie jest zle. za samo obciazenie musialbys dac 275 zl .takze mysle ze nawet fajna oferta

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Co do tego urządzenia na rozpiętki, to samo w sobie nie jest takie złe. ćwiczyłem kiedyś na siłce gdzie była dodatkowa ławka zintegrowana z stojakami i sztangą (coś w rodzaju suwnicy schmitta) i to do rozpiętek, różnica między zwykłymi rozpiętkami jest taka, że w końcowej fazie ruchu na zwykłych (ręce wyprostowane) nie ma obciążenia dla mięśni, na tym urządzeniu przy prostych rękach jest największe obciążenie, czuć ze szczególnie środkowa część klatki fajnie pracuje, więc jako urozmaicenie treningów warto tego użyć

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
no tak ale w wiekszosci przypadkow jesli lawka ma urzadzenie na rozpietki, to jest to chinski badziew i jak sie zalozy na nia z 70 kg to sie cala trzesie

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
No tak, mówię tylko ze samo to urządzenie w sobie jest w miarę fajne, a chińskie ławeczki to z tym czy bez tego i tak są ujowe

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 366
Dzięki panowie. Nie znam się na cenach tego typu sprzętach więc chciałem się was poradzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenie pytanie

Następny temat

Rowerek

WHEY premium