SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapki/wiosełka do pływania.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
zastanawiam się nad kupnem łapek z firmy Speedo modelu BioFuse. Może polecicie inne marki. Chodzi mi głównie o wypracowanie siły w pływaniu ,,delfinem'' oraz w kraulu (jak coś to technikę mam dobrą), oraz jaki rozmiar mam wybrać w wieku 14lat i 173cm wzrostu. Z góry dzięki za odpowiedź.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
tu możesz zerknąć, coś pomożemy dobrać
łapki


Zmieniony przez - tmk1 w dniu 2015-11-27 08:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Te powinny być dobre. Wielkość dobierasz do wielkości dłoni. Proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niektórzy mówią, że najpierw trzeba kupić najmniejszy rozmiar, potem zaś większy, ponieważ chodzi o opór wody. Jaka jest mniejwięcej rozmiarówka tych łapek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
A tego to ja nie wiem. Ja pływam w łapkach dopasowanych do wielkości mojej dłoni. Tzn. są nieco większe niż moja dłoń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do wyboru łapek jest jakaś ,,rozmiarówka'', czy trzeba iść do sklepu i przymierzyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Co do rozmiarów to się nie orientuję. Możesz zawsze się przejść do sklepu sportowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno czy każde łapki, bezwzględu na model działają na siłę rąk i górnych partii mięśniowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Każde łapki są do ćwiczenia siły pływackiej, która jest bardzo ważna w pływaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Hej, wiem temat stary, ale wlasnie przymierzam sie do zakupu lapek. Czy ma znaczenie z jakiego tworzywa i jakiej firmy? Nie wiem czy kupowac tanioche czy juz wydac te 70 dych na Speedo bio fuse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4124
Jaki dystans trenujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Preferuje dłuższe dystanse, 200m (jeśli można je nazwać dłuższymi :D), głównie żaba i kraul.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening n a poprawe szybkosci i Siłe

Następny temat

Gimnastyka Sportowa-Akrobatyka Sportowa

WHEY premium