SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łękotka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15371

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie widzę tutaj pola do publicznej debaty.

ten dział katalogowany jest wg dat, wiec odswiezając starsze tematy - robisz bałagan

jesli moją uwagę potraktowałes jako złoscliwość - to jest to Twój problem, miała ona charakter informacyjny i zarazem dobitny - zeby nie było niedomówień.

na przyszlsoc - zanim coś napiszesz - przeczytaj regulamin działu

pzdr

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-02-28 23:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W regulaminie absolutnie nic nie jest napisane o tym ,że nie wolno odpowiadać na stare posty. Jest napisane jedynie, że zabrania się pisania na tematy nie związane z działem a moja wypowiedź jak najbardziej dotyczyła tematu łękotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Widzę, że trzeba poprowadzić za rączkę:

w temacie REGULAMIN DZIALU (https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html), jest nastepujący link:

https://www.sfd.pl/Kasowanie,_banowanie,_zamykanie_tematów-t492206.html

i tam w drugim myslniku po kursywie "banowani" - odpowiednia informacja o odswiezaniu starych postów.

Pomijam już fakt, (odnosząc się do powyzszej Twojej wypowiedzi), że nie wiem na jakiej zasadzie uznałes że Twoja wypowiedz o łękotkce ma coś wspolnego z działem odżywki i suplementy...


Z resztą nie mam zamiaru spierać się o fakty. Przyszedłes nieprzygotowany i jeszcze tworzysz własne teorie na temat zasad tu panujących i uskuteczniasz debatę publiczną, żeby wyszło na Twoje. W świetle w/w - to jest po prostu smieszne. Zwróc i na to uwagę

pzdr

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-03-01 09:20:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mam 300 kapsułek kreatyny 12500 jak je dawkować i jak Carbo do tego ?

Następny temat

****JAKIE BIAŁKO?****

WHEY premium