SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łękotka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 232
hej!! zaczne od poczatku....
trenuje siatkowke od paru lat...
od pewnego czasu bolala mnie noga w kolanie i wokoncu wybralem sie do lekarza i okazalo sie ze mam naruszona łękotkę :/
lekarz powiedzial ze bedzie coraz gorzej i ze powinienem skonczyc z siatkowka...:( ale ja nie skoncze:)
i prosze was pomozcie.. jakie suplementy mi moga pomoc jakie rehabilitacje moze ktos mial cos takiego i wie coś wiecej...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Widzę, że trzeba poprowadzić za rączkę:

w temacie REGULAMIN DZIALU (https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html), jest nastepujący link:

https://www.sfd.pl/Kasowanie,_banowanie,_zamykanie_tematów-t492206.html

i tam w drugim myslniku po kursywie "banowani" - odpowiednia informacja o odswiezaniu starych postów.

Pomijam już fakt, (odnosząc się do powyzszej Twojej wypowiedzi), że nie wiem na jakiej zasadzie uznałes że Twoja wypowiedz o łękotkce ma coś wspolnego z działem odżywki i suplementy...


Z resztą nie mam zamiaru spierać się o fakty. Przyszedłes nieprzygotowany i jeszcze tworzysz własne teorie na temat zasad tu panujących i uskuteczniasz debatę publiczną, żeby wyszło na Twoje. W świetle w/w - to jest po prostu smieszne. Zwróc i na to uwagę

pzdr

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-03-01 09:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Hej - ja więc cofnę się do tyłu.
To nie forum lekarzy czy rehabilitantów.

Jeśli chcesz mieć pewność odnośnie diagnozy - udaj się do lekarza sportowego - zapłacisz za wizytę 50-100zl ale diagnoza będzie (powinna być) prawidłowa i upewnisz się czy poprzednik miał rację czy nie. Wtedy zadecydujesz.

Na dzień dzisiejszy jeśli chcesz dalej niszczyć kolano - znajdź forum na którym doradzą Ci jakieś bzdury do łykania i jak uwierzysz, że zadziałają to i Ty i oni będą zadowoleni.

W mojej wypowiedzi nie ma wrogości odnośnie Twojej osoby - jedynie w bezczelny sposób wyrażam swoje poglądy. Przepraszam jesli uraziłem.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-03-16 00:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Pewno ci wytną. O ile się nie myle, łekotka jest całkowicie zbędna w ludzkim organiźmie. Pewnie pozostałość po ewolucji. Z nią czy bez niej, to samo, więc nie ma strachu

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
ja właśnie dowiedziałam się ze moją łękotke szlak trafił i w najblizszym czasie czeka mnie operacja!!! życze powrotu do zdorwia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak się składa, że łękotka nie jest wcale zbędna bo spełnia funkcję wzmacniającą i amortyzującą stawu, to trochę tak jak sworzeń którego część jest otoczona gumą dla amortyzacji, tak też łękotka występuje w wielu stawach, nie tylko kolanowym. Ja miałem rozerwanie więzozrostu barkowo-obojczykowego. W czasie operacji rekonstrukcji więzadeł usunięto mi także łękotkę. W efekcie tego mam teraz chrupanie w tym stawie i nieraz uczucie tarcia i "ściągania" oraz większą ruchomość obojczyka w tym stawie. Dla zmiejszenia tych objawów zaczynam kurację preparatem FLEXUS na odbudowę chrząstek stawowych i zwiększenia ilości mazi stawowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
super, aczkolwiek temat wymarł 5 lat temu

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie nie zwrociłem uwagi na datę Po a tym jestem na tym forum od niedawna... jakby nie bylo to wedle starego porzekadła: lepiej późno niż wcale Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nir

lepiej wcale niz tak pozno

archeolodzy sa konsekwentnie banowani na tym forum
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
admin chciał się wykazać miłosierdziem i nie usunął Twojej wypowiedzi, wraz z Tobą

praktyka pokazuje że źle zrobił

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez to co napisalem o łękotce dotyczy tematu. Chciałem być tylko pomocny bo stwierdzenie że łękotka jest zbędna nie jest prawdą i wprowadza w błąd, ale widze ze na tym forum dominuje zlosliwosc i wytykanie bledów. Czekam na usuniecie zbanowanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mam 300 kapsułek kreatyny 12500 jak je dawkować i jak Carbo do tego ?

Następny temat

****JAKIE BIAŁKO?****

Wiecej