SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łódź - jaka najtansza siłownia na widzewie ?

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
Co do body-line to ja tam już chodze ok 3lat i raz tylko cena wzrosła za 12wejść płaciłem 68 a teraz jest 72 wiec to niewielki wzrost ceny.a z tymi wejściami do południa to chyba tylko jest przy wejściach jednorazowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
To spytaj się teraz ja mówię o nowej podwyżce. Za 2 wejścia w tygodniu 69zł teraz wołają..

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
zobaczymy karnet mi sie skończył dziś i jutro idę to zobaczymy czy zdrożało czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Ja właśnie byłem bo też mi się skończył stąd takie wieści..
To się robi jakiś 1000PLN rocznie przyjmując, że ćwiczymy 10 lat to już 10.000PLN nie licząc dojazdów na siłkę, ugadać się w 3ech to już kasa za którą da się kupić konkret sprzęt do własnej siłki który później jeszcze można odsprzedać za 70% ceny bo jak wiadomo na wartości zbyt wiele nie traci.. Trochę się wkurzyłem i przechodzę na swoje :)

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
no i vipero miales racje z tymi karnetami zdrozalo 40gr na dzien.wykupilem 12wejsc za 79zl no niestety dobre silownie otwartw 6-7razy w tyg tak kosztuja a nawet wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
w takim razie zajrzę i do LESIA...mimo,że mam strasznie daleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
która lepsza Goliat czy Lesio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
do lesia nie chodzilem tylko do goliata ale wtedy byl tam starszy sprzet teraz maja nowszy.teraz chodze do body-line i tu mi naj odpowiada otwarte 7dni w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
a tam spokojnie mogę ćwiczyć?
jak to wygląda cenowo?
w Rytmie... niestety nic dla mnie nie było... tylko drabinki :P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
banan1488 : placisz 72 zł za karnet open?
buziaki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tom-Center----PT

Następny temat

Obciążenie

WHEY premium