SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia bez diety?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72


Będę ćwiczyć jeśli tylko czas mi na to pozwoli, dodaję zdjęcie całej sylwetki myślę że nie jest ze mną tak źle,nie chce za bardzo ciała umięśnić ale będę cierpliwie czekała na efekty, ograniczę jedzenie i piwo zobaczymy po jakimś czasie dziękuję za odpowiedzi

Ps. sprawcą tego wielkiego siniaka jest właśnie hula hop :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja tak mysle, ale tylko na podstawie wlasnych doswiadczen, ze jedzac byle co i czasem cwiczac mozna miec w miare dobra sylwetke, tzn. nosic rozmiar 36 czy 38 (zalezy od wzrostu) i byc spolecznie postrzeganym jako szczupla osoba, pewnie do czasu, no ale da sie. Ale jesli chodzi o dobranie sie do newralgicznych miejsc czy tzw. kaloryfera na brzuchu to jesli nie masz do tego predyspozycji to tylko czysta miska, bez duzej ilosci piwka, kielbasek, bulek itp.

Sylwetka bardzo ladna, mysle rowniez na wlasnym przykladzie, ze moze czasem nie warto walczyc z wiatrakami.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-06-30 20:08:26

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Kurczę na prawdę myślę że wcale się tak źle nie odżywiam wcześniej wypisywałam co tam jem najczęściej. Postaram się ograniczyć alkohol i jeszcze bardziej fast foody choć na prawdę nie jem tego często kaloryfera na brzuchu mieć nie chcę chciałabym choć trochę się pozbyć tej oponki ale zobaczymy może wytrwam i coś z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mi trener taka madrosc przekazal, ze jak juz pije piwko, to zeby nic do tego nie jesc, a to piwko jako weglowodany traktowac w bilansie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
o rzadko kiedy jem do piwa ale teraz całkiem przestanę :) dziękuję za przekazanie mądrości dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
dziewzyno co ty chcesz od swojej figury bardzo ladnie wyglądasz nie wymyslaj ja na twoim miejscu wprowadzilabym tylko sport i diete bym zostawila skoro nie tyjesz na niej nie ma co organizmu przyzwyczajac

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
No właśnie o to chodzi że nie tyję taka jestem już od jakiegoś czasu co do sportu to nie myślcie że jestem leniwa ale na prawdę na jakiś rower czy bieganie nie mam czasu pracuję 7 dni w tygodniu od rana do nocy potem padam ale tak jak pisałam godzinkę poświęcam staram się codziennie i coś tam sobie ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie, no, przeciez nikt sie nie czepia. Wszystkim tu piszacym chodzi o to, ze jesli chce sie miec 'nienaturalne' rezultaty to trzeba sie mocno poswiecic, a przy Twojej sylwetce to niekonieczne. Rob jak piszesz, cwicz, w miare pilnuj miski i bedzie dobrze.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Oczywiście nie mówię że się czepiacie dziękuję że pomagacie tylko właśnie staram się napisać najwięcej o tym co jem i co robię na co dzień żeby najlepiej przedstawić sytuację najgorsza jest ta oponka bo na prawdę jak na tą chwilę wstydzę się wyjść na plażę w stroju kąpielowym:/ z rozstępami jakoś sobie poradzę od tego mam pareo :D

Zmieniony przez - JTPM w dniu 2010-06-30 21:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a tam oponka, ja mam wylew na ledzwiach, wyszly mi obojczyki, na brzuchu krata, a dalej sie ze spodni wylewam, to jest dramat

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna Dieta !!!

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium