SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] - Braziliana tango, koko :D czambo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
jak ktos w temacie to w pazdzierniku mialem powazny wypadek i dlugo mialem problem z barkiem po nim i dzis nie ma juz tych bóli które byly i juz reka tak nie cierpnie przy lezeniu czy innych

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
zawsze robie badania a w czasie cyklona mialem tez na próbe inne gh i za kazdym razem lecialem wiec byly tygodnie ze po 2 razy lecialem pod igłe

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
no wlasnie licze na poprawe stanu stawow, szybsza regeneracje bo jednak fizolka bedzie no i moze cos wlosy poprawi moja bujna czupryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
szczepan 3-4 iu ed ...mało ja minimum bym 4 zarzucil zwiekszając chyba ze chcesz miec tylko regeneracje i poprawe samopoczucia etc

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
ja tam bujnej juz nie mam ale mniej zauwazalnie ich wypada choc i tak przyjdzie dzien po tych witaminkach ze tylko maszynka zostanie ale poki co gume do włosów jeszcze używam

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
mam gdzie s te badania ale chwile by potrwało zeby je znalesc

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
nie no smieje sie ja tez juz takie lotnisko i zakola.. loxon dowalilem to po miesiacu troche mniej juz ich wypada , ale wolal bym miec wlosy jednak chociaz forma zajmuje pierwsze miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
tu mam ale nie jestem pewny czy wtedy leciało do badan 6 czy 8 iu

Miejsce odesłania wyniku: Zleceniodawca
Lekarz zlecajacy: Brak Mozliwosci Identyfikacji Lekarza,
numer: nie podano,
Data wykonania badania: 04-03-2014
Immunochemia
Nazwa badania Wynik badania Zakres referencyjny Procedura
Materiał: Surowica, data i godz. pobrania: nie podano, data i godz. przyjecia: 04-03-2014 00:06
Hormon wzrostu (hGH) (L71) ­ 9,030 ng/ml < 0,030
Podane zakresy referencyjne dla osób zdrowych słuza wyłacznie do celów informacyjnych i nie powinny byc uzywane do celów diagnostycznych.
k o n i e c w y n i k ó w
A - badanie akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji; PB - procedura badawcza
Wykonali
a - Grzelak Beata
Zatwierdzili
1

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Jaki mniej więcej ma sie poziom naturalnego w wieku 20-30 lat ? Zapewne to sprawa indywidualna ale mniej wiecje podobnnie

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
tu po norttropiku a koles mnie zapewnial jak nie wiem taki byl pewny ze takie mocne bedzie wiec podałem tylko 5 iu bo nie chcialem przesadzic a tu lipa

Data wykonania badania: 20-03-2014
Immunochemia
Nazwa badania Wynik badania Zakres referencyjny Procedura
Materiał: Surowica, data i godz. pobrania: nie podano, data i godz. przyjecia: 20-03-2014 00:25

Hormon wzrostu (hGH) (L71) ­ 4,200 ng/ml 0,030 — 2,470


Podane zakresy referencyjne dla osób zdrowych słuza wyłacznie do celów informacyjnych i nie powinny byc

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok hcg !

Następny temat

jakie badania?

WHEY premium