SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] - Braziliana tango, koko :D czambo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 955 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12563
elo elegancja francja znowy jakies monity z banku dostalem k***y sie mnie czepily i nie chca odpuscic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
siema znowu :P czas cos zjesc

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Jak dzis nici z ruchania to ide na ulice nap*****lac ludzi bo juz nie wytrzymuje

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
ok od dzis startuje znajoma weterynarka przepisala mi jakis prepearat podobno PERFEKT na stawy . kumpel jadl animale nutrendy nic nie pomagalo wzial ten syrop i po 4 dni jak reka odjal . cos dla kotow i psow mega dawki . od dzis testuje zdam relacje


Kwas hialuronowy główny składnik mazi stawowej, zapobiega ocieraniu powierzchni stawu zapewniając jego ruchliwość i chroniąc przed bolesnym procesem erozji;
Kolagen białko strukturalne o bogatym składzie aminokwasowym, źródło czynników budulcowych dla stawu;
MSM naturalne źródło siarki organicznej niezbędnej do odbudowy stawów i ich komponentów, ma silne działanie przeciwutleniające;
Siarczan chondroityny jeden z podstawowych składników chrząstki o działaniu przeciwzapalnym;
Siarczan glukozaminy składnik więzadeł stawów, chroni przed postępowaniem osteoarthritis.

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Niezle, jak lek to pewnie pomoze, bo suple to mozna sobie

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
daj znac czy podziałało i daj nazwę na pw :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
za kilka dni dam znac . ale ten kumpel co to testowal to taki ogarniety i wie co gada wiec powinno byc bardzo dobrze. kuracja syropem na 27 dni jest przy mojej wadze 20 ml dziennie

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705


My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja póki co nie mogę barkiem lewym ruszać. Zapomniałem, że skatowałem barki w ndz, a tak kocham WL, że zrobiłem ciężkie WL w poniedziałek :D i po mnie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
ja dzis klata 55 siadzieee

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok hcg !

Następny temat

jakie badania?

WHEY premium