SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dopingu orkiestra zaczyna Sylwestra [SPAM]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Ja po 3 miesięcznej przerwie sie nieźle zalalem mam 200 tab tiromelu ale nie ma sensu narazie tego ruszać bo i tak będzie leciał fat użyje kiedy nie będzie progesu

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja póki co mam wszystko co mi do szczęścia potrzeba
Pełną apteczkę przygotowaną pod starty, orbitrek już do mnie jedzie, póki co i tak życiówkę zrobiłem więc może być tylko lepiej

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
kumpel testuje oxę AP, jadł wcześniej 80mg innego UG a teraz chciał postawić na jakość i chce spróbować tylko 50mg AP, ciekawe jaka będzie różnica,
Gość jest ciężarowcem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Pany te pmp daje radę ? Bo jeden nielat na silce lata i mówi ze ma a tanie jak barszcz może jakis propek teraz by wskoczył

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
a ja dokładam teraz kalorii bo za 2,5 tyg.vlcd zleciało mi ze 117,5 na 109,5wchodzę na zbilansowana bo inaczej roboty nie ma,trzeba zrobić tak,żeby waga stała a fat leciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
S i w y
Pany te pmp daje radę ? Bo jeden nielat na silce lata i mówi ze ma a tanie jak barszcz może jakis propek teraz by wskoczył


Propa od nich miło wspominam

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Testy pmp brałbym śmiało, prop leciał niedawno i był bdb, co do bardziej skomplikowanych środków, szukał bym czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
No i bardzo dziękuję

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Karpiu 8ml naraz walisz tadka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Wczoraj, jak złapałem fazę, to już miałem na teren miejski się udać i pewnie by się spokojnie to nie skończyło (a sam wiem, że to nie jest dobry pomysł,ale faza była) na szczęście Żonka już nie była w stanie iść
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

Prop

WHEY premium