SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Trec - Whey 100

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
smak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Tomaszu to ze jesteś moderatorem na tym forum to nie znaczy ze jesteś zaufaną osobą ,nie takie zaufane osoby były w naszym kraju ,a dziś kiblują za przekręty ;)

dobra ale dość już przechwalania sie , napisz jaki masz smak i czy wstawisz na allegro, czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
o smaku kremu ciasteczek ? dobrze przetłumaczyłem .

Panowie , jeśli macie potrzebę dyskusji to piszcie PW , chcecie to sobie pogadamy w wolnym czasie

Amaru PW .

Krzychu81 poprawiłeś mi humor przed spaniem , pewnie wykręcę cię na forum którym moderuje na na kilka złotych u ucieknę z tym łupem

Sprzedałem już tu trochę rzeczy i każda osoba była bardzo zadowolona z transakcji zemną chcesz pisz PW

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-02-01 23:52:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ostateczna cena 135 złotych z przesyłką , zainteresowanych proszę na PW jeśli dziś się nikt nie odezwie - zamykam temat .

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
cześć jeżeli zejdziesz do 130 biorę jeszcze dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
sprzedane .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[S] Laptop Acer od 1zł

Następny temat

[K] Odżywkę Gainer, np.Mutant Mass i inne dobre..nowe, zaczęte

WHEY premium